Idolové, kteří mohli debutovat v jiné skupině

12:30 | 06.12.2017 Evča 1401 6
Co byste řekli na Jina v EXO nebo Baekhyuna v NCT? Kde by teď idolové byli, kdyby se rozhodli jinak? Tato jedenáctka mohla mít úplně odlišnou kariéru.
BTS Jin, NCT Johnny
BTS Jin, NCT Johnny FOTO: allkpop.com
1. Junghwa (EXID)
Junghwa jednou prozradila, že byla trainee v JYP Entertainment. Kdyby tam zůstala, mohla být ve skupině TWICE - věkem by se ve svých 16 letech určitě hodila. O koho ještě JYP Ent. přišla? Dozvíte se ZDE.
 
 
2. Hyunseung (B2ST)
Hyunseung je jedním z nejznámějších případů typu "co kdyby". Kdyby se nepřidal k B2ST, pravděpodobně by debutoval přímo u králů v Big Bang. Hyungseung se s nimi stále vídá a jsou si s členy blízcí. Kdo ještě od YG Entertaiment odešel? ZDE najdete seznam idols.

 
3. Somin (K.A.R.D)
Jen málo lidí bohužel ví, že K.A.R.D není skupina, ve které Somin debutovala. Zpěvačka začala svoji kariéru ve skupině APRIL, jako hlavní vokalista. Pro roce skupinu opustila a přidala se ke K.A.R.D.
 
 
4. Bohyung (SPICA)
Než se Bohyung přidala ke skupině SPICA, trénovala pod společností YG Entertainment! Dokonce přes dva roky trénovala s členkami 2NE1, ale Yang Hyun Suk nakonec 2NE1 debutoval jako čtyřčlennou skupinu. Bohyung je s nimi ale stále v kontaktu, hlavně s Minzy.
 
5. Jin (BTS)
Člen skupiny BTS byl na ulici pozván k přidání se ke společnosti SM Entertainment. Nakonec si vybral Big Hit, ale kdyby se tak nestalo, debutoval by pravděpodobně v pozici, kterou má nyní Suho v EXO. O jaké umělce ještě SM Ent. "přisla"? Přečtěte si ZDE.
 
 
6. Gong Seung Yeon
Krásná herečka a zároveň starší sestra Jeongyeon z TWICE několik let trénovala pod SM Entertainment a byla možnou kandidátkou na místo ve skupině f(x) nebo později Red Velvet. Po tom, co u ní skončil zájem o zpěv, se dala na hereckou dráhu.
 
7. HyunA
Odchod z Wonder Girls bylo pro Hyunu požehnáním. Těšila se neskutečnému úspěchu jako členka 4Minute, stejně jako dodnes sólistka.

 
8. Johnny (NCT)
Johnny se přidal k SM v roce 2008 a byl v týmu, který měl debutovat jako skupina EXO. Nakonec s nimi nedebutoval a po dlouhých devíti letech tréninku se konečně objevil v podskupině NCT 127.
 
 
9. Baekhyun a Chen (EXO)
Dvojice byla "last minute" přidáním do definitivní sestavy EXO. Kdyby se tak nestalo, NCT by pravděpodobně měli o dva talentované vokalisty navíc.

 
10. Hongbin (VIXX)
Hongbin získal spousty nabídek od společnosti SM Entertaiment, ale nakonec si vybral společnost Jellyfish z prostého důvodu. Jeho idol, zpěvák Park Hyoshin, působil právě pod nimi.
 

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9