The Unit - 4. epizoda (část 1.)

12:00 | 14.11.2017 Evča 334 0
Kdo si troufl na cover Taeminovy písně? Co porotci řeknou na kapelu? Jak dopadli BIGFLO, A.JAX nebo A.CIAN? 
Ji Han Sol
Ji Han Sol FOTO: screenshot
Třetí epizodu zahájila čtveřice slečen pod jménem Matilda. Díky jejich perfektnímu vokálně vyspělému vystoupení postoupily všechny a jejich oslavné tanečky pobavily porotce. Vystoupení zde.

BIGFLO předstoupili před porotu po vystoupení s drobnými chybami. Euijin poté sólově odtancoval a Lex (se shodou náhod stejným outfitem) si dokonce vystřihl duet s porotcem Hwang Chi Yeolem, který i na vyžádání porotců předvedl svůj tanec, který mu humorně od sálu vysloužil SUPER BOOT. Nakonec bohužel postoupil pouze Euijin a bude reprezentovat skupinu v dalším kole (Lex se v následné rekapitulaci vrátil do show a postupuje do dalšího kola).Pětiletí A-JAX, které společnost DSP Media přesunula do Číny, zastoupili dva členové, jejichž cover na Seventeen s roztomilým koncem jim vysloužil SUPER BOOT a tedy automatický postup dál. Vystoupení zde.

Jung Sang a Jin-O z A.CIAN, kteří debutovali v roce 2012, se po odmítnutí dalšího návratu na scénu od společnosti věnovali svým brigádám, ale měli v sobě stále sen o pódiu. Po coveru iKON postoupil pouze Jin-O. Jung Sang nátlak situace nevydržel a rozbrečel se. Vyjádřil svůj smutek, že postoupil jediný, když do toho šel společně s kamarádem (nicméně po skončení kola po doplňujícím rozhodnutí postoupil dál, takže má příběh zatím dobrý konec).

MAS není typická k-popová skupina, ani idol skupina, ale pár kamarádů, kteří se rozhodli založit kapelu. Jejich vystoupení, které se neobešlo bez technických potíží, zakončili roztomilým pokusem o choreografii a i přes jejich nedostatek v oblastni tance všichni postoupili pro jejich pěvecký a hudební talent.O MYNAME, B.I.G, Imfact nebo Snuper jsme se toho moc nedozvěděli, pouze byl odvysílán sestřih jejich chytlavých vystoupení zde.

Thajka Mint, Kwan Hae Soo, mladičká Ye Na, Park Ji Won a Li Bo Rim jsou všechno okouzlující a talentované trainees, které zatancovaly rozdílný tanec. Všechny okouzlily porotu a postupují v čele se sólistkou NC.A, jejíž úchvatný hlas získal podporu všech porotců.

Kim z hip-hopového dua Rubber Soul okouzlila porotce jak rappem tak zpěvem a k postupu jí podpořilo všech 6 porotců. Hyo Sun z H.U.B si porotce Hwang Chi Yeol pamatuje z dob, kdy vokálně trénoval NU'EST, a slečna byla přítomna jako jejich tanečnice. Sebevědomá a krátkovlasá postupuje do dalšího kola s podporou poloviny porotců.Třešničkou na dortu se stal bývalý člen SM ROOKIES (budoucí NCT) a Taeminův tanečník Ji Han Sol. Na konkurzu předvedl Taeminovo Press Your Number a před porotce předstoupil se Sayonara Hitori. Při perfektním vystoupení mu více než 90 % vyjádřilo podporu a tanečník získal zasloužený SUPER BOOT. Vystoupení zde.


Dočkáme se vystoupení členů skupiny TOPPDOGG (SHINee - Everybody) nebo se již konkurzy vysílat nebudou? Dozvíte se v druhé části článku.

Co říkáte na hodnocení porotců a obecenstva?

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9