Proč Taemin poslední dobou častěji brečí?

17:30 | 01.11.2017 Evča 1
Úspěšný sólista se v show Lee Guk Ju's Young Street rozmluvil o minulosti a změně jeho osobnosti.
Taemin (SHINee)
Taemin (SHINee) FOTO: soompi.com
Dne 26. října byl Taemin (SHINee) pozván do pořadu "Lee Guk Ju's Young Street" na stanici SBS Power FM, aby propagoval svoje nejnovější album MOVE.

DJka Lee Guk Ju se ptala na slova, které zpěvák používá až moc často. Taemin odpověděl, že to je "mimochodem" a "trošku" a že si toho hodně všímá když se dívá na záznamy z natáčení.

Téma se přesunulo k tomu, jestli Taemin někdy lže. K tomu se člen SHINee vyjádřil takto: "Řekl jsem, že nevím o tom, že jsem pohledný. Při živém vysílání V App jsem nedávno pronesl, že je kolem mě spousta krásných lidí a já se chci taky jedním z nich stát. Všichni muži se pravděpodobně takhle cití. Všichni věří, že jsou atraktivní. Já jsem to nevěděl, protože jsem na sebe zvyklý, ale když jsem se pak sám viděl na červeném koberci, nebylo to vůbec špatné (smích)."

Maknae taky prozradil, že zvíře, kterým byl v minulém životě, byl asi delfín. "Delfíni vypadají volně a mají dobrou osobnost. Zajmá mě také tajemství oceánu."
 
Taemin také přiznal, že v poslední době brečel častěji než dříve. "Čas od času se cítím sám, ale nebrečím. Jsem ten typ člověka, který nebrečí, ani když se kouká na smutné filmy, ale tenhle rok jsem si parkrát zaslzel. Jednou, když jsem se bavil se svými kolegy ze skupiny. Nehádali jsme se, ale prostě jsem začal brečet při rozhovoru. Také nedávno když můj kamarád šel do survival show, aby získal druhou šanci."
 
Lee Guk Ju popsala Taeminovo nové album MOVE jako velmi sexy, na což Taemin řekl: "Chtěl jsem opět rožšířit moje hudebné spektrum. Chci vždycky najít něco nového když se vracím s novým albem. Co se týče mého vzhledu, hodně se mění, ale stále vypadám stejně s mým starým účesem. Změnil jsem se míň, než si myslíte, ale moje osobnost je teď hodně jiná. Na začátku debutu jsem byl velkým uzavřeným introvertem, ale teď se snažím být víc upřímný a popravdě jsem se stal víc troufalým."

Taemin se rozloučil slovy: "Ahoj Taemine! Za 10 let budeš hodně cool, tak pokračuj s tvrdou prací a ostatními členy. Fighting!"

 
ZDROJ: allkpop.com


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9