NU’EST W se radují z 1. vítězství v hudební show

20:00 | 19.10.2017 Eunka 494 3
NU'EST W jsou štěstím bez sebe. Jejich sny se plní! O radost z 1. vítězství v hudební show se podělili v pořadu SBS Radio Power FM's 'Lee Kuk Ju's Young Street.
NU′EST W
NU′EST W FOTO: twitter.com/NUESTNEWS
NU'EST W a jejich fanoušci jsou nadšení! Po letech se konečně stal zázrak a oni vyhráli 1. místo v hudební show. Bylo to v M! Countdown a kluci zpočátku nemohli překvapením ani promluvit, hlavně JR. 

Hned nato navštívili rozhlasový pořad Lee Kuk Ju's Young Street a ještě celí roztřesení hovořili o svém štěstí. Ren vděčně prohlásil: "Jsem tak vděčný naší společnosti a všem zaměstnancům. Také chci vyjádřit vděčnost fanouškům a našim rodičům, kteří jsou nejspíš nejšťastnější ze všech."

Baekho dodal: "Fanoušci nám věnovali své síly a my budeme tvrdě pracovat, abychom jim to oplatili. Vlastně jsem se z toho ještě nevzpamatoval." Aron, ještě úplně mimo, řekl: "Pořád tomu nemohu uvěřit! Chci říct fanouškům, že jim moc děkuju. Stalo se to jen díky nim."

JR shrnul své pocity slovy: "Nemohl jsem ani pořádně mluvit. Bylo těžké stát, nohy mi zeslábly. Jsem tak vděčný fanouškům, kteří nás celou dobu povzbuzovali. Díky nim jsem šťastný!"

My jsme také šťastní. NU'EST první výhru moc přejeme, čekali na ni opravdu mnoho let. Jelikož slíbili, že si v případě výhry připraví vystoupení, v němž si vymění party, máme se na co těšit.

 

ZDROJ: allkpop.com, soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9