Kai ocenil, že ho členové EXO podporují v herectví

21:30 | 22.09.2017 Eunka 6
Kaie z EXO budeme nyní vídat v seriálu Andante, který začíná v neděli. V článku si povíme, co prozradil na tiskové konferenci.
Kai
Kai FOTO: Stardailynews
Dne 19. září se konala tisková konference k novému seriálu Andante. Jde o seriál ze školního prostředí a kromě Kaie v něm hrají například Kim Jin Kyung, Baek Chul Min a Lee Ye Hyun. Můžeme se těšit na příběh chlapce, který se přestěhuje a v nové škole pozná smysl života i lásku.

Kai samozřejmě vypadá jinak na scéně s EXO a jinak mimo jevistě, třeba v seriálu. Sám si to uvědomuje a proto řekl: "Děkuji fanouškům, kteří si myslí, že jsem nejvíc sexy idol na scéně. Budu se i nadále snažit ukazovat svou sexy stránku. Můj hrdina Shi Kyung z Andante je však ještě takový nevinný chlapec. Mimo jeviště jsem opravdu jiný. Na jevišti vypadám "cool", ale ve skutečnosti jsem úplný opak. Proto se mi líbilo, že mohu v seriálu ztvárnit právě Shi Kyunga."

EXO mají obvykle hodně práce, nebránilo to Kaiovi v natáčení? Na tuto otázku odpověděl: "Seriál se natáčel v době, kdy měli EXO dovolenou. Já se dovolené vzdal a pilně pracoval. Rozhodně bych nenarušil skupinové aktivity."

Mnozí členové EXO se také věnují herectví. Hlavně D.O a Suho. Jak Kaie povzbudili? Dávali mu rady? Jong In prozradil: "Poskytli mi podporu místo, aby mi radili, jak mám hrát a hledali chyby. Nemám moc zkušeností, tak jsem byl pod tlakem. Oni mě však podpořili a řekli mi, že to zvládnu. D.O sledoval, jak hraju ze záběrů a podpořil mě, Suho dokonce přišel na plac. Chci se neustále zlepšovat a ukázat divákům upřímné herectví."

Mnoho idolů má ve zvyku používat v oblasti herectví své pravé jméno. Proč Kai ne? Ohledně toho řekl: "Kim Jong In nebo Kai, na tom moc nezáleží. Začal jsem vystupovat pod jménem Kai, tak si myslím, že je správné používat toto jméno i v herectví."

Režisér seriálu Kaie velmi chválil a ocenil, že pilně pracoval i v mrazivých dnech. Také se mu líbilo, jak Kai přemýšlel o postavě a rozmlouval s ním o pohnutkách a pocitech Shi Kyunga.

První díl seriálu bude odvysílán 24. září. Budete ho sledovat? 

ZDROJ: allkpop.com, soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9