Seven O’Clock pro AsianStar [Rozhovor]

17:06 | 13.09.2017 BoraBene 1120 0
Podařilo se nám získat exkluzivní rozhovor s rookie skupinou Seven O’Clock! Co vědí o České republice a co vzkazují českým fanouškům?
Seven O’Clock
Seven O’Clock FOTO: twitter.com

1. Představte se, prosím, našim čtenářům.

VAAN: Ahoj! Jsem Vaan, v Seven O’Clock mám na starosti rap. Mezi mé koníčky patří posilování, sledování filmů, nakupování, a moje specialitka je psaní textů a vlastního rapu.

A-DAY: Ahoj všichni. Jsem A-day, v Seven O’Clock jsem leader v rapu a tanci. Složil jsem a napsal text k Time Machine na našem debutovém albu. Moje hobby je skládání, psaní a tvorba rapu, mou speciální dovedností je tanec. (Tanec je fakt dobrý ^^) Mám rád sexy tanec, ale tento pocit si šetřím. Prosím, milujte mě.

HYUN: Ahoj všichni! Tady Hyun, jsem zodpovědný za vokály a roztomilost v Seven O’Clock! Je mi 21 let, tak prosím buďte na mě hodní! Vždy budu pilně pracovat.

JUNG GYU: Zdravím. Je mi 21 a jsem obyčejný kluk, který zpívá v Seven O’Clock. Jsem „mamka“ SOC a mám na starosti podporování svých členů a vaření snídaně.

YOUNG HOON: Jsem Young Hoon, vokalista v Seven O’Clock. Jsem tvůrce nálady v týmu a „happy virus“.

TAE YOUNG: Ahoj všichni! Jsem Tae Young, nejmladší vokál z Seven O’Clock!!! 

2. Debutovali jste nedávno. Měli jste z něčeho strach, ale nakonec ukázalo, že to nebylo tak hrozné?

VAAN: Myslím si, že všichni jsme čas od času nejistí a máme strach. Já ho měl, když jsme poprvé vystupovali. Co když bude veřejnost reagovat špatně? Bál jsem se, co by se stalo, kdybych udělal chybu. Ale teď na sobě tvrdě pracuji a dělám vše pro to, aby se žádná chyba nestala, takže se už nebojím.

A-DAY: Nejdříve bylo těžké vyjít na stage a najít kameru, ale zvykl jsem si. Proto se těším na naše nové album, abych si mohl stoupnout na pódium s větší pohodou.

HYUN: Zprvu, když jsem slyšel debutovou píseň, jsem byl nadšený, ale také znepokojený, že se můj tým Seven OClock objeví na veřejnosti. Jakmile jsem debutoval, mé obavy se rozplynuly. Nyní má spíše pocit zodpovědnosti než starostí. Musím svým fanouškům ukázat ucelenější a lepší vystoupení.

JUNG GYU: Při našem prvním odvysílaném vystoupení jsem byl velmi nervózní, ale vzpomínám si, že to byla zábava a že jsem nám věřil.

YOUNG HOON: Chtěl bych, abych hned od debutu upoutal pozornost, ale vypadá to, že pro nováčky je to těžké. Přemýšlel jsem nad tím, co dělat, když nahrávky nebudou dobré. Můj delegát mi často říkal, že hudbu nemám vydat hned napoprvé. Tak jsem se rozhodl, že nebudu myslet na hodnocení, řekl jsem si: 'Příště to zvládnu lépe.'

TAE YOUNG: Byl jsem maličko nervózní, když jsem se poprvé postavil na pódium, ale hned, jak se ozvala naše píseň, přestal jsem se třást a obavy se vypařily.

 

3. Kdo je vaším hudebním vzorem? Měli jste možnost se s ním/ní/nimi setkat? (Pokud ano, jak jste se cítili?)

VAAN: Mým vzorem je zahraniční hip hop muzikant Travis Scott. Jeho hudební styl mi sedí a myslím si, že je to dobře, protože je to žánr, který se mi líbí. Dalším důvodem, proč ho považuji za svůj vzor, je to, že se dobře obléká. Možná je i módní ikona. Nikdy jsem se s ním neviděl, ale pokud se mi v budoucnu poštěstí, rád bych si s ním plácnul, cool highfive.

A-DAY: Korejský hip hop muzikant Giriboy. Jeho hudba má v sobě velké množství žánrů a barev. Jednou jsem ho potkal na hiphopovém festivalu a od té doby ho mám ještě radši. Doporučil bych k poslechu jeho písně Adult a That's about it. Moc se mi líbí text. Rád bych s ním někdy spolupracoval.

HYUN: Můj hudební vzor je Jung Kook z BTS, DEAN a Charlie Puth. Nepotkal jsem je, protože se naše aktivity nepřekrývají, ale rád bych je jednou viděl.

JUNG GYU: Mám rád britskou rockovou skupinu Oasis, ti jsou můj vzor. Když přijeli do Koreje, šel jsem sám na jejich koncert. Byl to pocit jako létat v oblacích, do té doby jsem je poslouchal ve sluchátkách, teď jsem je slyšel naživo. Mé oblíbené písničky jsou Wonderwall a Champagne Supernova. Poslechl bych si ji s českými ROSEs ^^

YOUNG HOON: Můj vzor je Bruno Mars ze zahraničních umělců a Park Hyo Shin z domácích. Osobně jsem je ještě nepotkal, ale poslouchání jejich hudby a sledování jejich videoklipů je super a pro mě velmi nápomocné.

TAE YOUNG: Korejský zpěvák Park Hyo Shin. Ještě jsem se s ním nepotkal. Jen bych mu rád řekl, že jsem velký fanda a že ho chci slyšet zpívat naživo. 

4. Jaké jsou vaše plány do budoucna? Co byste chtěli vyzkoušet v hudebním či filmovém průmyslu?

VAAN: Obojí. Rád bych zkusil filmy i hudbu. Hudbu samozřejmě jako první, ale mám opravdu rád i filmy. Jakmile si budu jistý hudbou, myslím, že budu vytvářet populární songy a hudbu mého vlastního stylu. Možná budu i ve filmech. Lol.

A-DAY: Mým cílem je být producentem hudby, která se setkává s barvou Seven O’Clock. Aby se mi to dařilo, musím se zajímat o hudbu a více skládat. Kdybych měl možnost, rád bych si zahrál v dramatu nebo filmu, to by byla výzva. Rád bych ukázal své schopnosti. Myslím to vážně, nedělám si legraci.

HYUN: Přál bych si, aby se povědomí o Seven O’Clock rozšířilo do světa. Doufám, že si vedeme dobře a že aktivity našich členů jsou dobré. V budoucnu mám přání sólového alba.

JUNG GYU: Mé hlasové schopnosti budou trochu stabilnější a chci, aby mě fanoušci a veřejnost slyšeli. Chci ukázat svůj talent a šarm, objevit se v zábavních pořadech.

YOUNG HOON: Úspěch skupiny i sólo. Nemám konkrétní plán, ale kdyby to šlo, rád bych se před vás postavil s mou oblíbenou písní.

TAE YOUNG: Chci být zpěvák, který umí zpívat a který je za to uznáván. A kdybych dostal šanci, chtěl bych hrát. Film, rozhlas, muzikál – chci se zlepšovat bez ohledu na žánr.

 

5. Rádi čtete? Doporučte svým fanouškům knížku.

VAAN: V poslední době jsem četl dvě knihy. První z nich se jmenuje 'A villain's saying'. Přečetl jsem si ji, protože na první pohled vypadala jinak, než ostatní knihy. Když jsem ji četl, říkal jsem si: 'Co je to sakra za knihu…?' Zanechala na mě hluboký dojem. Je realistická, nepředvídatelná, tak jsem si ji zamiloval. Ta druhá knížka se jmenuje „I want to give my life to me, tired of life“. Líbila se mi, protože mi ji dala sestra k narozeninám. Je to skvělá knížka, pokud jste unavení. Ale nejsem si jistý, jestli se dají sehnat v zahraničí.

A-DAY: Zajímám se o studium hudby, takže čtu knihy o kompozici a produkci. V posledních dnech studuji skládání hudby s knihou Choi Ji Jin's logic pro x. Zajímám se o studium hudby, takže čtu knihy o kompozici a produkci.

HYUN: Čtení nemám moc rád. Pokud bych měl doporučit knihu, která mi uvízla v hlavě, tak kniha nazvaná „Self-esteem lesson“. Před debutem jsem byl trochu nervózní a tahle kniha mi moc pomohla. Chtěl bych ji doporučit na jakoukoliv příležitost.

JUNG GYU: Čtu více noviny a časopisy než knihy. Knihu, kterou bych doporučil, je 'Lead by Reading'. Chtěl jsem se skrz klasickou literaturu dozvědět myšlenky svatých. Je to kniha, která vás hodně věcí naučí.

YOUNG HOON: Doporučil bych knihu „Dreaming Attic“, kterou jsem četl na střední škole. Vivid Dream Realization, lucidní snění. Je to kniha k tomuto tématu. Hodně krát jsem se účastnil konkurzů. Kdykoliv jsem se nedostal do dalšího kola, představoval jsem si opak a říkal jsem si: 'Tentokrát projdu.' Tak jsem na sobě pracoval s představou, že jsem zvládl.

TAE YOUNG: Mám rád knížky související s úspěchem. Když čtu takovéto knihy, připadá mi, že se má mysl nastaví na úspěch a změní se k lepšímu. Doporučuji Tajemství od Rhondy Byrne. 

6. Jakou vlastnost nebo schopnost máte na sobě nejraději? Jaký zlozvyk naopak nemáte rádi?

VAAN: Připadám si optimisticky a mazaně. To je osobnost, která se mi líbí. Prostě chci žít život, jako bych ho žil jen jednou, chci žít šťastně. Spíše než zlozvyky jsou jiné věci, které nemám rád. Nechci být domýšlivý, to nemám rád. Vypadá to trochu falešně. Je to, jako bych to nebyl já, ale někdo jiný…? Tak si myslím, že tohle nesnáším.

A-DAY: Mám se rád takový, jaký jsem. Ale když jsem unavený, občas mám ve zvyku být jako ve snách, omámený, nic se mi nechce dělat. Tohle se snažím napravit.

HYUN: Rád surfuji na internetu. Celý den si hledám informace na telefonu nebo laptopu. Mám to radši než hraní her. Zlozvyk nemám, ale měl by méně spát, protože spím až moc. Nemám to rád, protože jsem pak ospalý.

JUNG GYU: Líbí se mi můj postoj k práci, hodně se snažím. Zlozvyky nemám, ale nemám rád strašidelné příběhy a zvuky.

YOUNG HOON: Rád jím a fotím se. Konkrétně mám rád bůček a sushi, vepřový bůček je jeden ze tří korejských pokrmů, které mají rádi cizinci. Musíte to ochutnat, až se podíváte do Koreje! A zlozvyk, který nemám rád… Koušu si nehty.

TAE YOUNG: Rád zkouším nové věci.

 

7. Kdo je váš ideální typ? Jsem si jistá, že to bude české ROSEs zajímat.

VAAN: Myslím, že si nejdříve všimnu šarmu a půvabu. Mám rád lidi, co mají zajímavou osobnost a kteří rádi nad věcmi uvažují. (Mám rád dívky s pěknýma ručkama.)

A-DAY: Mám rád takové, které jsou roztomilé a milují mě.

HYUN: Můj ideální typ je někdo, kdo hezky mluví a nemá povrchní osobnost. A naše ROSE jsou můj ideál ♥

JUNG GYU: Žena, která má ráda sport a mě a mě a mě. Je dobře, když žena ráda cvičí.

YOUNG HOON: Líbí se mi taková dívka, která se hodně směje a je hodná.

TAE YOUNG: Nad tím jsem ještě nepřemýšlel… Dívka v růžovém oblečení…? Žena, která mi připadá atraktivní, když se na ni podívám… Takový je to pocit? Mám opravdu rád růžovou, tak to vypadá hezky, když nosím růžové oblečení, haha. 

8. Co vám přijde na mysl, když se řekne Česká republika? Pozdravte své české fanoušky, prosím.

VAAN: Ahoj, čeští fanoušci, jsem VAAN. Děkuji za vaši podporu. Kdybych měl cestu do České republiky, rád bych se podíval do Karlových Varů, protože tam lidé pijí z minerálních pramenů. Rád bych se z nich napil. Vždycky vám budu ukazovat skvělou hudbu a skvělý vzhled.

A-DAY: Zdravím R.O.S.E z České republiky. Velmi děkuji za vaši podporu a lásku z dálky. Také podporuji a miluji české R.O.S.E.!

HYUN: Ahoj! ROSEs v České republice! Nevím kdy, ale chci přijet do Česka, abych vás mohl potkat a předvést se před mými fanoušky. Udělám, co bude v mých silách, tak mě prosím pozorně sledujte a věnujte mi spoustu pozornosti a lásky. Dobrý den! Bye!

JUNG GYU: Mám rád fotbal, tak mi přišel na mysl Petr Čech, český fotbalista. Přál bych si navštívit Pražský hrad v Praze, v hlavním městě České republiky. Rád bych jel do České republiky a zazpíval pro naše české fanoušky spoustu našich písniček. Uvidíme se!

YOUNG HOON: Děkuji, že nás takhle zdaleka v České republice podporujete. Díky vaší lásce se cítím motivovaný k tomu, abych pilně pracoval. Někdy se stavím v České republice a odměním vás svým skvělým vystoupením, které máte rádi. Prosím, nezapomeňte na nás a mějte rádi Seven O’Clock a mě. Miluji vás.

TAE YOUNG: Na internetu jsem viděl místo nazvané Český Krumlov, opravdu krásné město. Čeští fanoušci, jak se máte? Tady Tae Young, nejmladší z Seven O’Clock. Děkuji za vaši podporu SOC. Jestli jste fanoušci, kteří nás mají rádi, navštívím vás kdekoliv. Děkuji a miluji vás ~Poznámka na závěr: Rozhovor probíhal přes email, agentura byla velmi vstřícná a milá. Odpověď na dotaz, jestli by bylo možné uskutečnit rozhovor, přišla do několika hodin. Poslala jsem jim otázky, odpovědi dorazily za velmi krátkou dobu. Velmi profesionální chování, byla radost s nimi komunikovat. Skupina je talentovaná a pro fanoušky by se rozdala.

Jak se vám tito sympaťáci zamlouvají?
 

ENGLISH VERSION OF THIS ARTICLE


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9