Rozhovor s Yo Seopem: "Znovu pociťuji, jak moc jsou pro mě zbylí členové důležití."

13:47 | 16.12.2012 arashinka 5
Zpěvák skupiny BEAST, Yang Yo Seop, mluví o vydání svého prvního sólového alba 'THE FIRST COLLAGE'
The First Collage
The First Collage FOTO: Asiatoday
Yang Yo Seop se nedávno ve své šatně na jedné z hudebních show setkal s Asia Today a pověděl jim: "Když tu teď stojím sám za sebe, zatímco nás vždy bylo 6, cítím se osamocen a hluboko v kostech pociťuji, jak moc důležití pro mě zbylých 5 členů je.“

Poté řekl: "Je divné stát na pódiu sám, když již od dob našeho tréninku byla naše vystoupení založena vždy na přítomnosti všech 6-ti členů,“ a "Uvažuji o svém vystupování jako o další součásti aktivit BEAST. Nicméně, velice jsem se bál, že udělám chybu, jelikož bych tím mohl poškodit skupinu. Ovšem každým dalším vystoupením se zlepšuji,“ dodal.

O svém prvním vystoupení se Yang Yo Seop vyjádřil takto: “Když jsem vyšel na jeviště, byl jsem nervózní. Byl to ten stejný pocit, který jsem měl, když jsem stál poprvé na pódiu se svou skupinou ze střední,“ a "Byl jsem tak nervózní, že se mi třásly nohy, a srdce mi bušilo jak o závod. Nejsem ten typ člověka, který se nechá něčím jen tak vyvést z míry, ale v té chvíli jsem byl opravdu pln úzkosti.“

Yang Yo Seop, jež je považován za jednoho z nejlepších “idol“ zpěváků, chce skrze své sólové album předvést, jak moc se zlepšilo jeho emocionální vyjadřování.

První sólová skladba 'Caffeine' dostává Yo Seopův hlas plný emocí, v němž vyčnívá lyrická melodie a důmyslné uspořádání, na zcela novou úroveň. BEAST Yong Junhyung a nový skladatel Kim Tae Joo se podílel na tvorbě i produkci skladby Caffeine, v níž můžete pocítit silné a podmanivé aroma připomínající kávu.

Co se týče spolupráce s Yong Jun Hyungem, Yang Yo Seop uvedl, že už před vydáním svého sólového alba spolu o hudbě diskutovali, např. stylem: “Chtěl bych zpívat takovou skladbu,“ „Chtěl bych, aby mi napsal podobnou skladbu,“ a pokračoval: "Tímhle stylem vše začalo a teď tu stojím se svým vlastním albem. Jun Hyung zná mé hudební dovednosti lépe než kdo jiný, takže se mi s ním dobře spolupracovalo.“

Také uvedl: "Dokonce jsme spolu nahráli i tutoriál a při jeho natáčení jsme jej společně vyladili,“ a „Když jsem pracoval s Jun Hyungem, byl jsem schopen se uvolnit a užít si to,“ dodal.

Yang Yo Seop vystupuje s BEAST a zároveň se svými sólo aktivitami. Nedávno se vrátil z vystoupení ve Vietnamu a jeho rozvrh je tak moc plný, že dorazil až ráno v den svého comebacku, a kvůli všem těmto aktivitám měl popraskané žilky v očích.

Řekl: "Nedokážu v letadle usnout, takže jsem pak unaven, ale zvládám to, protože mě to, co dělám, baví,“ a „Protože o své sólo dráze přemýšlím jen jako o další odnoži BEAST aktivit, nechci vystupovat jen po dobu jednoho až dvou týdnů, jak to děláme, když vydáme speciální album. Jelikož jsem slyšel, že fanoušci na toto album čekali velice dlouho, chtěl bych, pokud by to tedy bylo možné, vystupovat po delší dobu. Prosím, věnujte mi spoustu své lásky.“

Po svém debutovém vystoupení se skladbou Caffeine, 2. prosince na SBS ‘Inkigayo‘, bude Yang Yo Seop pokračovat se svými sólovými aktivitami.

@B2STCzechWonderland
Zdroj: asiatoday.co.kr

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9