L.Joe opouští TEEN TOP

14:00 | 21.02.2017 Saki 4
Obavy fanoušků, které začaly poté, co si L.Joe promazával fotky na Instrgramu a změnil své uživatelské jméno, se vyplňují. TEEN TOP bude mít očividně o člena méně. Jak moc bude comeback s novými songy pro fanoušky radostný?
L.Joe
L.Joe FOTO: allkpop.com
Jsou tomu zhruba dva týdny, co si fanoušci všimli, že L.Joe smazal své selfie fotografie z instagramu a své uživatelské jméno "teentoploveu93" změnil na "iam931123". Automaticky začaly kolovat řeči, že se něco děje a L.Joe se tímto způsobem snaží odtrhnout od TEEN TOP. Spousta z nás (včetně mě) si samozřejmě něco takového nechtěla připustit a tak nějak jsme doufali, že jde o něco jiného, a závažnost změny jména na Instagramu nebrali moc v potaz.

Bohužel se zvěsti vyplnily a L.Joe zažádal o anulování smlouvy s T.O.P Medii, která má trvání až do ledna následujícího roku.  Důvod proč chce L.Joe odejít je docela prostý. Společnost ho údajně nechce nechat debutovat sólo. Proto se rozhodl opustit skupinu a začít pracovat sám na sobě a svých cílech."Je pravda, že L.Joe požádal o anulování smlouvy a chtěl by se více soustředit na svou hereckou kariéru," prohlásil mluvčí společnosti. O umělci je totiž známo, že chtěl být spíše hercem, než k-popovou hvězdou. Nicéméně, jak jsme již dříve informovali, TEEN TOP se mají v březnu vrátit s novým albem, na kterém samozřejmě L.Joe pracoval a pracuje spolu s ostatními členy. Tím pádem jeho žádost o anulaci smlouvy přináší mnoho problémů, které by bylo potřeba vyřešit. Společnost by se proto v rámci této situace s L.Joem ráda dohodla, a to následujícím způsobem.

L.Joe zůstane s TEEN TOP ještě jeden rok, dokud mu neskončí smlouva a bude se podílet na propagaci nového alba, které by mělo vyjít v březnu.
 
L.Joe se k situaci na oficialním fan cafe vyjádřil takto:
"Už je to doba. V prvé řadě, důvod proč jsem vymazal všechny fotky se vzpomínkami, které jsem si vytvořil s fanoušky, nebyl ten, že bych tyto vzpomínky chtěl vymazat. Jen pro mě bylo těžké se na tyto okamžiky, které zachycují něco, k čemu se už nebudu moci vrátit, dívat. Prosím opatrujte naše vzpomínky a nezapomeňte je. Budu je také opatrovat. Rozhodně. Upřímně se omlouvám za to, že jsem fanoušky frustroval, protože jsem až doteď nebyl schopen za sebe mluvit přes SNS. Nebylo kam bych vypustil své vlastní frustrované srdce .. a tato situace... Děkuji za vaše obavy o někoho takového jako jsem já a je mi opravdu líto, že jste si dělali starosti. Venku je najednou chladno, takže si, prosím, dávejte pozor na nemoci. Angel..."

Pokud celou situaci shrneme, vyplývá nám z ní, že L.Joe opustí TEEN TOP. Ale! Máme naději, pokud se dohodnou, že si ho jako člena vychutname ještě celý tento rok. Kdo ví, možná si to během roku rozmyslí a společnost mu více povolí solové aktivity... uvidíme. Tak či tak, je toto zpráva, která vám asi den nezlepší.

Co si o této situaci myslíte? Chcete aby L.Joe odešel nebo zůstal s chlapci?


AKTUALIZACE 15. 3. 2017

Zdá se, že domluva mezi L.Joem a TOP Media se neubírá správným směrem. 

Jak je psáno výše, zatímco L.Joe požádal o anulování smlouvy s TOP Medii, tak společnost požádala L.Joa, aby s nimi zůstal po zbytek svého smluvního období (asi dalších 10 měsíců) a měl s nimi comeback. Nicméně, tyhle dvě strany nedošly kompromisu.

Potvrdila to i Asociace korejského zábavního průmyslu: "L.Joe nedávno přinesl soudu žalobu ohledně jeho smlouvy s TOP Medii. Chce to řešit přes soud. Jeho právník se snaží prostřednictvím soudu zjistit, zda může zrušit smlouvu nebo ne. Společnost je prý překážkou v jeho aktivitách (v zábavním průmyslu)."ZDROJ: allkpop.com
FOTO: plus.google.com/+OrnellaEtouariayunya

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9