Lay by zrušil líbací scény v seriálech

16:30 | 01.12.2016 Eunka 7
Lay není jen zpěvák, ale také herec a herci občas musí zahrát i nějakou tu intimnější scénu. Layovi se však líbání před kamerou nezamlouvá. V článku se dozvíte proč.
Lay
Lay FOTO: weloveyouzhangyixing.tumblr.co...
Lay momentálně natáčí čínský seriál Operation Love a během rozhoru s médii přiznal, co bude asi při natáčení největším problémem. Na líbací scény má svůj názor a je docela znepokojen tím, že romantické drama se bez nich nejspíš neobejde. 

Proto redaktorům řekl: "Možná je to tím, že dám na tradice a jsem příliš konzervativní, ale já prostě nechápu, proč se herci v seriálech líbají, když ve skutečnosti nejsou pár. Něco takového přece člověk dělá jen ve vztahu. Nemyslím si, že je to dobré pro obě strany."

Poté ještě pokračoval: "Řekl bych, že v mnoha seriálech jsou líbací scény nadhodnoceny a jsou tam zbytečně. Nejspíš je to jen můj osobní psychologický problém, ale myslím, že je to nezodpovědné a já to prostě nechápu."

Co bude tedy Lay dělat, pokud najde ve scénáři líbací scénu? Na to odpověděl: "Z uvedených důvodů jsem nikdy nenatočil skutečnou líbací scénu. Pokud bych to musel udělat, jen bych polibek předstíral. Šlo by o falešnou líbací scénu, která by vypadala jako opravdová."

Milovníkům líbacích scén tedy Lay moc radosti neudělá, ale většině žárlivých EXO-L se jeho názor bude jistě líbit.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Hlasujte pro K-POP NOVINKY týdne. Dvě s nejvyšším počtem hlasů budou nasazeny do K-POP CHART SeeJay Radia:

Monsta X - Alligator
45,6%
Seven'o clock - Get away
12,9%
Luna - Do you love me
5,8%
ATEEZ - HALA HALA
35,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9