"Stal jsem se trainee jen proto, že jsem byl zvědavý," říká L.Joe

16:00 | 11.07.2016 Saki 0
Nedávno byl odvysílán SBS seriál - Entertainer, ve kterém L.Joe ztvárnil roli podivína. Jeho role upoutala pozornost mnoha diváků a sám L.Joe dokonce v jednom rozhovoru prozradil, že jeho snem, nebylo být zpěvákem.
L.Joe
L.Joe FOTO: facebook.com/TeenzOnTopOfficia...
Seriál Entertainer neboli Ddanddara, byl vysílán od 20. dubna do 16. června a L.Joe získal roli nerda a tak trochu hňupa, Seo Jae Hoona, při konkurzu. "Myslím, že když zrovna začínáte s herectvím, nemůžete si své role vybírat. Chtěl jsem prostě jakoukoli roli."

Malá ochutnávka...Nicméně. Na otázku, týkající se jeho primární kariéry idola popové skupiny L.Joe odpověděl: "Mým prvotním snem bylo stát se hercem. Takže vždycky jsem chtěl hrát. Ale doteď mi to nevycházelo, jelikož jsem byl zaneprázdněn prosazováním se s TEEN TOP. A je potřeba, aby věci jako čas a příležitost si zahrát, do sebe zapadaly. Nefungovalo to, až do teď a tentokrát s 'Ddanddara' to pro mě dobře vyšlo."

Už víme, že L.Joe chtěl být vždy hercem. Jak tedy skončil u TEEN TOP?

"Navštěvoval jsem hereckou školu v době, kdy jsem byl přijat na konkurz o post zpěváka. Abych byl upřímný, začal jsem s procesem trainee jen proto, že jsem byl zvědavý. A když mi řekli, že budu velmi brzy debutovat, moje zvědavost vzrostla. Myslel jsem si, že když budu debutovat, stanu se celebritou. Ale nebylo to tak. Když jsem se do toho dostal, věci se staly vlastně ještě obtížnější, protože musíme bojovat o přežití. Zatímco jsem tvrdě pracoval v TEEN TOP, mé sny o hraní se staly jen sny. Ale od teď se chci svému hereckému snu věnovat více," prozradil L.Joe.

Věřím, že L.Joe dostane určitě mnoho dalších příležitostí si zahrát a jeho sny se stanou skutečností. Chtěli byste L.Joa spíše jako herce nebo rappera, tak jak je teď?ZDROJ & FOTO: allkpop.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9