FTISLAND se svými fanoušky darovali africkým dětem knihy a počítač

12:58 | 16.12.2012 Lucishka 6
FTISLAND se dali dohromady se svým oficiálním fanklubem Primadonna pro dobrou věc. V rámci projektu organizace Korea Food for the Hungry International darovali potřebným z Afriky knihy a počítač.
 
FTISLAND cover k 9. japonskému singlu Polar Star
FTISLAND cover k 9. japonskému singlu Polar Star FOTO: ftisland.jp

Prezident korejské organizace Korea Food for the Hungry International, Jung Jung Seop, před nedávnem odhalil, že FTISLAND a jejich fanklub Primadonna se dali dohromady a věnovali knihy a stolní počítač africkým dětem z Pobřeží slonoviny.

Protože mezinárodní konflikty probíhají na daném území už od roku 2010, bylo působení organizace Korea Food for the Hungry International značně bráněno. Nakonec byla tamní skupina donucena opustit své původní působiště a přesunout se do základní školy poblíž hlavního města Yamoussoukro.FTISLAND se spolu se svými fanoušky rozhodli pomoct lidem z této lokality a nechali jim na podzim do školy zaslat 120 knih a stolní počítač.

Park Kwang Woo a Go Hye Young, manželský pár, který působí přímo v centru dění, řekli: "Máme mnoho dětí, které, po ztrátě jejich domovů kvůli válce, našly skrze tyto knihy klid. Díky tomuto daru jsme také mohli vytvořit knihovnu."

Na fotografii výše lze vidět děti pózující s darovanými knihami a také velkou kartu s podpisy a děkovnými vzkazy pro FTISLAND.

FTISLAND dodali: "My jsme ti, kteří jsou v téhle věci těmi nejšťastnějšími po tom, co jsme obdrželi fotky dětí a děkovný dopis."

ZDROJ: enewsworld.mnet.com
FOTO: kfhi.or.kr 


Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,9%
Čína
48,6%
Japonsko
38%
Vietnam
4,6%
Thajsko
3,4%
Filipíny
0,6%
Indie
0,3%
Singapur
0,3%
Mongolsko
0,6%
Jiná
2,9%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9