Mizuki Nana oslavuje dvanácté výročí její úspěšné kariéry

12:54 | 16.12.2012 LittlePrince 3
Japonská zpěvačka vydává v prosinci 2012 svoje deváté výroční album. Před dvanácti lety, skoro na dny přesně, poprvé debutovala.
Obal alba Rockbound Neighbors
Obal alba Rockbound Neighbors FOTO: jpopasia.com

Mizuki Nana představuje své další album "Rockbound Neighbors" po více jak dvou rocích.Datum vydání bylo oficiálně stanoveno na 12. prosince a je tak oslavou 12. výročí, kdy před dvanácti lety debutovala s písní Omoi. Jen tak pro připomenutí. Za tuto dobu se jí podařilo dosáhnout vrcholu ve své kariéře, kdy nejen získala řadu ocenění, ale i její díla se umisťují pravidelně na špici Oricon weekly charts. Dá se proto očekávat, že i toto album dosáhne úspěchů nejen v prodejnosti.

Ale k samotnému albu. Kromě vydaných singlů z mezidobí - Synchrogazer a Bright Stream, obsahuje i několik dalších písní. "Lovely fruit" bylo použito jako nový ED pro dlouhodobou anime sérii Toriko, "LINKAGE" jako průvodní píseň nové PSP/PS3 hry Unchain Blades EXXiV, "Happy ☆ Go-Round!" jako průvodní píseň pro seriál Switch Girl!!! 2 televize Fuji TV a konečně "Kiseki no Melodia" pro další PSP hru Shining Arc.


- anime Toriko

Album vyjde ve třech verzích, kdy limitovaná Blu-ray+CD bude obsahovat speciální živé vystoupení z Mezinárodního manga anime festivalu v japonském Kjótu, dále i fotoalbum a speciální balení. Všechny verze navíc obsahují číslo do loterie o vstupenku na její další živé vystoupení, které se uskuteční 3. března 2013. 
 


-oficiální PV Lovely Fruit

ZDROJ: jpopasia.com
FOTO: jpopasia.com, 12dimension.wordpress.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9