U-Kwon z Block B odhalil jeho vztah s modelkou Jun Sun Hye

12:52 | 16.12.2012 Miya 9
Nedávno se na internetu objevilo, že leader Block B, Zico, randí s ex členkou T-ara, Hwayoung.

(Více zde)

Jak se ukázalo, není jediný, kdo někoho má. 2.prosince U-Kwon zanechal pro BBC vzkaz na oficiálním fan cafe, ve kterém prozradil svůj vztah s modelkou Jun Sun Hye.
Jun Sun Hye a U-Kwon
Jun Sun Hye a U-Kwon FOTO: tumblr.com
Mám přítelkyni. Věřím, že spousta z vás o tom již ví. Když jsem mluvil o mé první lásce nedávno, mluvil jsem o Jun Sun Hye, která je modelkou a je o 4 roky starší. Pokaždé, když jsem měl těžké období nebo se mi nedařilo, ona byla vždy po mém boku. Podporovala mě, abych se postavil opět na nohy. Navzájem si dodáváme sílu a scházíme se jen s dobrými úmysly. Navzájem se rozveselujeme. Omlouvám se všem fanouškům, že je tak náhle překvapuji tímhle oznámením. Myslím, že moje přítelkyně bude překvapená, že píšu tento příspěvěk.  


Chtěl jsme být blíže fanouškům, ale nebyl jsme toho schopen z důvodu malého incidentu a nedorozumění, které mě opravdu naštvalo. Bylo mi opravdu trapně usmívat se na všechny, a přitom jim neříct pravdu. Chci ukázat, kdo teď opravdu jsem bez jakéhokoli skrývání, a být milován svými fanoušky za to, kdo jsem, Kim Yu Kwon.  


Budu i nadále ukazovat své pravé já našim fanouškům. Slibuji, že i nadále budu tvrdě pracovat a zlepšovat se jako člen Block B. Omlouvám se všem BBC. A děkuji

(incident: U-kwon dostal náramek od fanynky, který se později objevil právě na jeho přítelkyni)

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9