Roh Ji Hoon si rozumí se členy BEAST

17:30 | 20.10.2015 Eunka 0
Jak si tento mladý fešák rozumí s ostatními idoly? Se kterými zpěvačkami by chtěl nazpívat duet? Odpovědi na tyto otázky naleznete v článku.
Roh Ji Hoon
Roh Ji Hoon FOTO: taranajmia.wordpress.com
Roh Ji Hoon přiznal, že moc rád sportuje, a proto také řekl: "Jsem rád, že mám blízké přátele, a jelikož rád cvičím, hledám si kamarády, které sport také zajímá. Právě proto si rozumím se členy BEAST. Je to taková naše fotbalová skupina. Myslím, že společnost Cube je vlastně více méně fotbalová agentura."

Když se ho v nedávném rozhovoru zeptali, které zpěvačky obdivuje a se kterými by s chutí nazpíval duet, odvětil: "Poslední dobou jsem hodně přemýšlel o tom, že bych nazpíval nějaký duet s kolegyní, ale nakonec jsem to neudělal. Kdybych ale dostal šanci, určitě bych si přál nazpívat duet s G.NOU nebo IU. Mám pocit, že se naše hlasy k sobě hodí. Doposud jsem to netušil, ale lidé říkají, že mám sladký hlas. G.NA i IU mají jasné hlasy s jemnými vibracemi a to by pěkně doplňovalo ten můj."

Kromě toho přiznal, že už i zkoušel pro tyto dámy něco složit. Uvidíme tedy, co přinese budoucnost, třeba si s nimi opravdu zazpívá.

ZDROJ: allkpop.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9