Kim Sung Kyu se ukázal jako veselý DJ

16:30 | 21.05.2015 Eunka 0
Kim Sung Kyu se nedávno vrátil s druhým sólovým albem a kromě toho si vyzkoušel i dráhu rozhlasového DJ v Melon Radiu. Z článku poznáte, že opět neztrácel vtip.
Sung Kyu jako DJ
Sung Kyu jako DJ FOTO: topstarnews.net
Dne 19. května si leader Infinite vyzkoušel roli DJ v rozhlasovém pořadu nazvaném Endless Gyu, což je taková slovní hříčka na program Endless Que od KBS. Posluchačům slíbil, že bude dělat jen to, co chtějí, a zavolal Ho-Yovi, aby ukázal svůj smysl pro humor. Samozřejmě se nezapomněl představit slovy: "Ahoj, zde je hvězdný DJ Sung Kyu z pořadu Endless Gyu." Nemůžeme se tedy divit, že to Ho-Yu rozesmálo.

Poté přišel na řadu kvíz. Ho-Ya totiž prohlásil, že on zná leadera z celé skupiny nejlépe, protože bydlí hned vedle jeho pokoje. Sung Kyu ho tedy vyzkoušel a nakonec se zjistilo, že na všechny otázky, které se leadera týkaly, odpověděl špatně a zvládl pouze správně uvést Sung Kyuovo datum narození. To oba šokovalo. 

Sung Kyu, zcela vyvedený z míry, vykřikl: "Ho-Yo, co to má být! Jsem velmi zklamaný!" Ho-Ya se však nedal a dobíral si Sung Kyua, že už ví, proč se mu nejvíc líbí bílá barva. Protože má rád dívky s bledou pletí. Takhle vtipkovali dál a dál, až Sung Kyu kamaráda politoval: "Musíš být unavený z natáčení seriálu. Děkuji ti za to, že jsi odpověděl špatně na tolik otázek. Musíme se víc sblížit. Na viděnou doma."

Doufejme, že Ho-Ya bude příště bystřejší, nicméně třeba za jeho špatné odpovědi skutečně mohla přepracovanost. Momentálně totiž natáčí seriál Mask.

V tomto pořadu bude Sung Kyu jako DJ k slyšení po dva týdny. Díky tomu se více přiblíží ke svým fanouškům a ukáže se zase z jiné stránky. 


ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9