Sung Kyu vtipkoval, že změní agenturu

12:31 | 02.03.2015 Eunka 0
Sung Kyu a Ho-Ya nakousli v pořadu Section TV své budoucí plány, nicméně leader Infinite si i maličko postěžoval. 
Sung Kyu
Sung Kyu FOTO: turninhpoint.com
Comeback Infinite byl, jak víme, ohlášen na květen. Již dříve se však spekulovalo o druhém sólovém albu leadera Infinite. Jak to tedy bude? Dočká se Sung Kyu svého návratu, stejně jako podskupina Infinite H? 

V pořadu Section TV se toto téma nakouslo a raper Ho-Ya prozradil, že i on má velké plány do budoucna. Odhodlaně řekl: "Rád bych vydal sólové album. Zajímá mě zejména žánr R&B." Poté dodal, že na svém snu již pracuje, ovšem Sung Kyu, který mu měl podle moderátora poradit, jak si v případě sóla počínat, ho trochu zchladil slovy: "Pokud budeš příliš nenasytný, tak to nebude fungovat."

Když i Ho-Ya uvažuje o albu, co tedy Sung Kyu a jeho projekt? Leader přiznal: "Chtěl bych vydat druhé sólové album, ale v plánu je comeback Infinite a také se chystají propagace našich kolegů ve Woollim, proto byl můj projekt odložen." Jakmile to dořekl, zavtipkoval: "Pokud své album nebudu moct vydat, nejspíš změním agenturu." To mu však nikdo neuvěří. Sung Kyu by se Infinite nevzdal a Woollim navíc pečují i o jeho milované kolegy Nell, kvůli kterým si společnost kdysi zvolil.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9