Ho-Ya promluvil o svém komplexu méněcennosti

17:30 | 12.02.2015 Eunka 0
Ho-Ya, který momentálně propaguje nové album Infinite H, navštívil pořad 4Show a vyprávěl o svém komplexu méněcennosti, psaní písní a o přátelství s členkou skupiny AOA.
Ho-Ya
Ho-Ya FOTO: soompi.com
Zmíněného pořadu se zúčastnila i Cho A z dívčí skupiny AOA a Ho-Ya o ní řekl: "S Cho A se přátelím už od 17 let, kdy jsme společně obcházeli konkurzy a navzájem jsme si pomáhali a povzbuzovali se."

O Ho-Yovi je známo, že má silnou vůli, je perfekcionista a když se do něčeho zakousne, tak je vytrvalý jako buldog. Přesto bojoval s pocitem méněcennosti, když ho na konkurzech odmítali. O to víc se ale snažil, jako by se chtěl pomstít všem, kteří mu nevěřili. 

Sama Cho A o něm prohlásila: "V té době bylo jasné, že Ho-Ya neuspěje. Ani já jsem nemyslela, že by ho mohli někde přijmout. Tančil dobře, ale neuměl zpívat a ani rapovat. I přesto vzdal školu a šel do Soulu hledat štěstí."

Ho-Ya s kolegyní souhlasil a vysvětlil: "Nestudoval jsem hudbu od dětství, jako mnozí, a i když měřím víc než 180 cm, žádný fešák jsem nebyl. Nezbylo mi nic jiného než tvrdě cvičit. Tak jsem vyrazil do Soulu a trénoval, jako by šlo o život." Nyní víme, že se mu všechno to úsilí vyplatilo. Dnes by nikdo neřekl, že neumí rapovat a že není pohledný. Naopak sklízí úspěchy ve skupině i mimo ni. Zkouší herectví a v podskupině Infinite H se věnuje hip hopu a také skládá písně. Svoji první píseň však skládal celý rok. Během pořadu proto vystoupil s vlastní písní Pretending It's Nothing. Na toto vystoupení se můžete podívat zde.

Kvůli seriálu Reply 1997, ve kterém si zahrál homosexuálního hrdinu, čelil Ho-Ya fámám o své sexuální orientaci. Našli se tací, kteří nevěřili, že se mu líbí ženy. Ohledně seriálu řekl: "Za svůj výkon jsem obdržel mnoho lásky, ale také jsem musel řešit mnohá nedorozumění. Lidé o mně říkali, že jsem gay, a dokonce se mě na moji orientaci dotazovali i mnozí kolegové z řad celebrit, což mne šokovalo. Měl jsem z toho trauma, které mě přešlo až za rok po odvysílání seriálu."

Dong Woo potvrdil, že se Ho-Yi ptali i umělci, a prohlásil, že je z toho aspoň vidět, jak byl ve své roli přesvědčivý, neboť ve skutečnosti má rád ženy. I Cho A na obranu Ho-Yi poznamenala, že ho opravdu přitahuje pouze opačné pohlaví. Každopádně se o tohoto vytrvalého mladíka bát nemusíme, dokázal toho hodně a určitě má ještě nějaké to eso v rukávu.


ZDROJ & FOTO: mwave.interest.me, soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9