ILIIONAIRE a AOMG v novém dílu 4 Things Show

10:00 | 21.01.2015 Syrinox 11
4 Things Show začala novou řadu a v té nesmí chybět členové dvou známých indie agentur, AOMG a ILLIONAIRE.
4 Things Show
4 Things Show FOTO: koreaboo.com
Samo sebou, že se produkce zajímala hlavně o ředitele úspěšných a poměrně mladých vydavatelství, jejichž jméno zná v K-Pop průmyslu snad každý. Při této příležitosti CEO ILLIONAIRE, Dok2, představil publiku a fanouškům své luxusní bydlení v kopcích ostrova Yeouido s nádherným výhledem na Yanghwa Bridge.
 
A že toho má Dok2 doma celkem dost! Kulečník, sošky a dokonce i gauč, což asi není tak překvapivé, jako fakt, že rapper má na všechno své oblečení a doplňky speciální šuplíčky a boxíky. Pořádek musí být.


 
ILLIONAIRE a část AOMG se pro 4 Things Show sešli, ne že by to obvykle nedělali, a předvedli i něco ze společné dílny. V mezičase přišla chvíle na zpověď a obětí byl Jay Park.
 
Beenzino: "Jste si se Simonem D blízcí?"
 
Dok2: "Slyšel jsem, že se vy dva znáte jen krátce, ale i tak se Simon D stal co-CEO AOMG."
 
Jay Park: "To je trochu těžké zodpovědět. . . Navíc to ani není sólo 4 Things Show, že jo. Ale když už na to došlo, nemyslíte, že by bylo trochu divné, kdyby se k nám Simon D přidal jen jako umělec? Simon D toho dokázal tolik, že by to bylo neuctivé.
 
Respektuji Simona D jako umělce i rappera. Z tohoto důvodu nebylo těžké se ho zeptat, jestli by se ke mně nechtěl přidat jako co-CEO. A nikdy jsem toho nelitoval. Někdy si člověk potřebuje trochu vydechnout a v takových okamžicích je fajn mít po ruce někoho staršího a zkušenějšího."

 
 
ZDROJ: allkpop.com, koreaboo.com
FOTO: instagram.com/realisshoman

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9