PSY, BIGBANG, iKON & WINNER obléhají studia

17:30 | 19.01.2015 Ari Yu 8
YG Entertainment je jedna z těch velkých korporací v Jižní Koreji, od které se toho hodně očekává - fanoušci se těší na comebacky svých oblíbenců, kteří jejich netrpělivost v posledních dnech ještě více přiživují. Tak jak to bude?
BIGBANG
BIGBANG FOTO: bitbig.tumblr.com

Zaměstnanec YG řekl Star News:
"Několik nahrávacích studií v YG budově je aktivních a v plném proudu, jelikož je používá především pánské osazenstvo, aby nahrávali písně."

A dodal: "Umělci jako PSY, BIGBANG, WINNER a iKON plánují vydat nová alba a písně v první polovině tohoto roku, takže studia jsou naplno využívána.
Takhle to bude pokračovat po celý leden. Pokud věci půjdou podle plánu, uvidíte několik YG umělců v první polovině tohoto roku."

YG již dříve oznámil, že nejdřív iKON vydají svoji debutní píseň v lednu, zatímco světová hvězda PSY vydá své nové album v první polovině roku. A jak to vypadá podle posledních zpráv, a samozřejmě i podle slov samotných umělců, s ohledem na to, že všichni jsou ve studiu a pracují, určitě uvidíme tento rok comeback více umělců než jen dvou.

Fanoušci YG umělců jsou pochopitielně na pokraji nervového zhroucení. Comebacku BIGBANG už téměř nikdo nevěří, ale nezapomeňte, co zmínil G-Dragon (zde) i Taeyang na pódiu. Taeyang dokonce prohlásil, že se BIGBANG vrátí, až to budeme nejméně čekat.

Věřte, jako i já věřím, že tento rok YG fanouškům dopřeje, co si zaslouží.


ZDROJ:ygunited.com


Diskuze

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9