An Cafe v Budapešti - report

12:15 | 16.12.2012 Rinako 5
Nyappy go around the world III. Nyappy rozdával štěstí v Evropě.

Antic Cafe
Antic Cafe FOTO: http://www.tumblr.com


Zhruba před měsícem započali An Cafe své třetí evropské (i světové) turné. K radosti všech Cafekko se rozhodli navštívit mnohem více států. Mimo jiné i Maďarsko a jeho hlavní město Budapešť.

Sehnat vstupenky do Budapešti nebylo nic težkého, problémy ale přišly s VIP lístky. Všechny byly vyprodány behěm pár minut. Stránka, kde se daly vstupenky zamluvit, tak velký nápor nevydržela a dvakrát se zhroutila. Nakonec jsme VIP úspěšně získali.

14. listopadu se koncert konal. V klubu 202.
Okolo páté se měli pouštět VIP. Samozřejmě měli zpoždění. Zažil někdo koncert, který by začal včas?
U vchodu zkontrolovali doklady, prohledali tašky a dali nám první dárečky. Kelímek s obrázkem An Cafe a ,,VIP pass''. Nasměrovali nás do místnosti, kde byl připravený gauč pro An Cafe, stoly a lavičky, kde jsme se usadili. V místnosti nás přivítala sympatická Japonka, mimo jiné překladatelka. O chvíli později přišli An Cafe. Sedli si na pohovku a začali se představovat. Jako poslední se představoval Yuuki. Když vyskočil, rozbil si kolena o stůl.
Poté jsme se mohli An Cafe deset minut ptát, na co jsme chtěli. Moc dotazů nebylo, tak jsme se s nimi šli fotit a předat jim dárky. Měla jsem pro ně plachtu s podpisy českých a slovenských fanoušků.

Na koncertě se mi podařilo dostat do první řady, hned před Kanona. Na kapelu jsme neměli možnost šáhnout, neboť bylo postaveno hrazení a dost daleko od pódia.
Po skoro hodině čekání, než vpustili do klubu ostatní fanoušky, koncert začal! První píseň byla Maple gunman a dokázala všechny úžasně naladit. Nepamatuji si, co všechno přesně hráli, ale bylo to úžasné. An Cafe dokázali přenést svou dobrou náladu na všechny lidi v klubu. Vytvořili ohromnou atmosféru.


Při poslední písni Smile ichiban ii onna se Miku svlékl do půl těla a hodil své tričko do obecenstva. Okamžitě se strhla dlouhá bitka.


Fotky nejsou mé, ale od maďarských fanoušků

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9