BigBang chystají comeback!

17:30 | 02.01.2015 Ari Yu 11
31. prosince vystupovali BigBang v Singapuru, kde leader G-Dragon prozradil, že se máme na co těšit. Více už v článku.
BigBang
BigBang FOTO: facebook.com/BIGBANG/

BigBang se zúčastnili SG50 Countdown Party v Marina Bay, kde vystoupili jako hlavní hvězdy.

Tato slavnost byla uspořádána k oslavě singapurského padésátého výročí nezávislosti a pochopitelně se slavil i Nový Rok. Událost odvysílala singapurská televize na kanálu 5.

Oproti minulým letům se událost dvakrát rozrostla a všechny lístky se vyprodaly. Singapur pozval i singapurské i malajské hvězdy, které zde účinkovaly.

BigBang byli vybráni místo singapurských zpěváku, protože mají v Asii obrovskou základnu fanoušků.

Po uvítání nového roku a doznění oslavných salv začali BigBang své vystoupení, které trvalo asi padesát minut. Představili takové kousky jako "Good Boy", "Feeling", "Fantastic Baby" a další a měli obrovský úspěch.

G-Dragon se vyjádřil: "Plánujeme tenhle rok něco velkého. Vrátíme se s novým albem a tour. Vrátíme se k vám zpět se skvělou muzikou a představeními." Také zmínil, že očekávání jsou vysoká, jelikož jejich poslední album Still Alive vyšlo před třemi roky. Vyjádřil také své politování nad tím, že nedodrželi slib vrátit se již minulý rok, ale všichni byli příliš zaneprázdnění.

Aby fanoušky naladil, dodal ještě: "Album bude příští rok (2015), tvrdě na tom pracujeme. Chceme dát fanouškům jen to nejlepší a proto to trvá tak dlouho. Ještě chvíli počkejte a my se vám všem za vaši trpělivost odvděčíme. Cítíme, že tohle album pro nás bude důležité, takže se všichni opravdu moc snažíme."

Taeyang oznámil, že při své tour Rise po Asii se vrátí i do Singapuru.

BigBang jsou nyní na svém 5. dome tour koncertu v Japonsku, což je činí prvními zahraničními umělci, kteří jedou dome tour dva roky po sobě.

YG Entertainment již oznámil plány pro iKON, WINNER a PSY, takže se teď spekuluje o tom, že BIGBANG budou mít také comeback v první polovině tohoto roku.

Doufám, že se teď těší nejen VIPz ale i všichni ostatní příznivci BigBang a YG Ent.


ZDROJ: kpopstarz.com, koreaboo.com


Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9