10 tipů na sexy MV k-popu

17:00 | 31.12.2014 abhorsenka 16
Užijte si letošní silvestrovské zábavy s deseti tipy od AsianStyle na sexy videoklipy.
2PM - Cabi Song
2PM - Cabi Song FOTO: asiafinest.com
Moje tipy na sexy MV jsou převážně pro majitele chromozomů X, a aby to nebylo tak jednoduché, rozdělíme si je do pěti kategorií. Jedná se přece o naprosto vážnou studii česko-slovenského vkusu. Tak se nezapomeňte zapojit do diskuze na konci článku.


1. KLUCI A HOLKY 
První kategorie je nejběžnější, chlapci a děvčata při tanci či jiných činnostech dokazujících vzájemnou náklonnost. Některé fanynky nemají rády, když se jejich miláčci věnují někomu jinému než objektivu kamery, ale stále tento koncept do výběru patří.

U-KISS – QUIT PLAYNG a sexy tanec ve dvou.2PM & SNSD – CABI SONG aneb byl jednou jeden zamilovaný záchranář.2. TANEC
Někdy prostě tancovat stačí.

Obzvlášť, když to s páskem umíte jako ROH JI HOON – PUNISHMENT.TROUBLE MAKER – TROUBLE MAKER: K jejich legendárnímu tanci není co dodat, jen zírat.
3. ZVÍŘE
Trend stále pokračuje. Každá správná dívka si přeje vlastního upíra nebo vlkodlaka.

VIXX – HYDE, výběr démona dle osobních preferencí.SPEED – ZOMBIE PARTY, a takový upravený, na správných místech okoralý umrlec též není k zahození.
4. DÉŠŤ
Mnoho umělců přišlo na to, že muži i ženy správně se svíjející v dešti (filmovém samozřejmě, v pravém lijáku vypadá každý jako zmoklá slepice) vypadají neodolatelně.

MBLAQ – CRY, trpící chlapci v promočeném obleku vzbuzují nejen soucit.BEAST – BREATH, i tady se dočkáme tance v dešti.
5. NAHÁ KŮŽE
Nakonec kategorie, na kterou všichni čekali, aneb není nad polo-svlečeného zpěváka.

DMTN – E.R: moc hezké obrázky chlapci.RAIN – LOVE SONG, kdo by odolal jeho břišnímu tanci.Náš přísně logický výběr je u konce, rozhodnout v každé kategorii jen o dvou zástupcích byla těžká práce, proto v komentářích doplňujte songy dle libosti.

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9