Dveře do minulosti DBSK - 3. část

20:00 | 29.12.2014 Hiroko 18
Pojďte si s námi prostřednictvím tohoto článků připomenout dalších deset vtipných událostí z minulosti DBSK a JYJ. Tímto článkem taky naší sérii Dveře do minulosti DBSK k 11. výročí uzavřeme.
Junsu, Yoochun, Jaejoong, Changmin a Yunho (zleva)
Junsu, Yoochun, Jaejoong, Changmin a Yunho (zleva) FOTO: prcm.jp

Shoe time

Členové DBSK do tanečních vystoupení vždy dávali úplně všechno. Ovšem i to může být občas na škodu - třeba když se vám kvůli tomu uprostřed vaší části vyzuje bota. A přesně tohle se stalo Junsuovi v roce 2004 při vystupování s The Way U Are. Nicméně i přesto, že byl stále ještě v branži nováček, (ani moc) nezpanikařil, botu si (rychle?) nazul a opět se zapojil do tance. (ve videu od 2:18)Jak to ale dopadne, když se přesně stejná situace opakuje o 10 let později, ale jde o lídra Yunha? Panika? Kdeže. Snaha rychle se obout? Vůbec. Existuje přeci mnohem rozumnější řešení. Vyzout si i tu druhou, zahodit ji i s ponožkami někam pryč a radostně bos poskakovat po pódiu až do konce další písně. Bravo, Yunho.


Nové náboženství

Když kdysi Junsu a Changmin vyplňovali dotazníky, popsali svůj vztah jako „vzájemní nepřátelé“. Ale později v jedné rádiové show, k překvapení všech, Changmin prohlásil, že Junsua vlastně uctívá a zbožňuje. Ale i tohle vzal později zpět se slovy: „Přišel jsem zpátky domů a přemýšlel o tom a myslím, že jsem předtím došel ke špatnému závěru. Zapomeňte na to, prosím.“

To ale není všechno. O pár let později měl Junsu během jejich aktivit možnost rozhodnout, kdo z nich bude spát na posteli, na křesle nebo dokonce venku na balkóně mezi komáry. A Changmin ukázal, jak ďábelsky prohnaný umí být. Prohlásil, že Junsu je jeho náboženství. Jeho morální příklad. Bible. A toto náboženství nazval Xiahnismus. A Junsu se cítil natolik polichocen, že mu na to skočil i s navijákem a s radostí ho nechal spát na posteli. Chudák Jaejoong, který nakonec skončil na balkóně… 


Opravdový poklad...?

U Changmina a jeho vypočítavosti a podlosti ještě na chvíli zůstaneme. Na otázku „Co je pro vás největším pokladem?“ odpověděli Jaejoong, Yoochun a Junsu „DBSK“. Changmin ale bez mrknutí oka řekl „Moje taška“.

Ale abyste to pochopili – jeho taška není jen tak obyčejná taška. Najdete v ní všechno, co byste úplnou náhodou mohli potřebovat. Od náplastí až třeba po vývrtku na víno. Jenže když od něj jednou nejstarší člen Jaejoong chtěl kapky do očí, dostalo se mu odpovědi „Nejdřív mě oslov hyung.“Smůla (pro Changmina), že taková věta může být použita proti němu v opačné situaci. Když Changmin něco potřeboval po starších členech, odvětili mu úplně stejně – „Nejdřív mě oslov hyung.“ Nebyl by to ale Changmin, kdyby zpátky neodseknul „Už to nechci.“
 

Gól!!!

Jednou se v japonském pořadu zeptali Junsua, kvůli čemu se nejčastěji hádá s Yoochunem. Okamžitě odpověděl, že jeden z důvodů je třeba „Proč je Yoochunovo čelo tak obrovské?“ Zdá se, že Yoochunovo čelo je jedna z věcí, kterou až do dnešního dne Junsu stále nedokázal překousnout. Velikost jeho čela ho fascinuje natolik, že ho nezapomene zmínit při každé možné příležitosti, nehledě na to, zda je Yoochun samotný (i se svým čelem) přítomen.

A vrcholem bylo – těžko říct, jestli pro Yoochuna nebo Junsua, když si Yoochun poprvé nechal ostříhat vlasy kolem obličeje nakrátko. Jako správný fotbalový fanoušek totiž došel k závěru, že na Yoochunovo čelo by se vlezlo celé fotbalové hřiště. A pro jistotu nakreslil i názornou ukázku:


 

Mr.Nobody

Jaký je Junsu všichni víme - nejroztomilejší, nejnevinnější, nejsladší a taky nejšikanovanější ostatními členy skupiny. (Někdo to být přeci musí…) Pro svoji bezelstnou povahu se neustále až dobrovolně stává terčem vtípků, které mají stále stejnou pointu. O tom, jak ostatní členové soustavně popírají jeho existenci, se přesvědčte sami v následujícím videu:
 


Why?!

A je tady zase Changmin a jeho podlost! Není tomu tak dávno, kdy Yunho a Changmin vydali píseň Why (Keep Your Head Down). Tato skladba na sebe strhla pozornost také díky zajímavé choreografii, ze které vyzařuje agresivita a silné emoce. Při jednom vystoupení se Changmin do své role ponořil natolik, že místo, aby Yunha jen náznakem odstrčil, vrazil do něj vší silou. Yunho z toho ztratil rovnováhu, což při zpívání naživo může být celkem problém. Šel tedy po vystoupení za Changminem a požádal ho, aby příště ubral. Ten se omluvil a slíbil, že se polepší. A přesně to provedl. Kdykoliv, kdy vystupují s Why, si dává opravdu záležet, aby do Yunha vrazil s co největší silou.


Changmin dozorcem

Jaké je soužití s Changminem? O tom by mohl Yunho vyprávět: pravidla jako ve vězení, všechno musí mít svůj řád a nikde nesmí být nepořádek. Proto si jistě dovedete představit tu katastrofu, která nastala, pokud Yunho například „nenápadně“ přeběhl přes byt v botičkách, hodil nějaký kousek svého oblečení na zem, nebo, nedej bože, vymáčkl zubní pastu z prostředka tuby. Kvůli těmto stále opakujícím se sporům o banalitách Changmin jednou prohlásil, že se odstěhuje. Yunho si ale zřejmě z těchto sporů a pravidel těžkou hlavu nedělal a společné soužití mu takto vyhovovalo, protože se začal Changminovi okamžitě omlouvat a prosil, aby zůstal.


No homo

Když měli nedávno JYJ koncerty v Osace, zdálo se, že oba dva dny nemůžou přestat mluvit o jistých filmech pro dospělé. První den přiznali, že na ně všichni tři koukají, nicméně další den Yoochun prohlásil, že už je prostě sledovat nebude. Na Jaejoongovu otázku, proč se tak rozhodl, neodpověděl a radši rychle začal vyprávět velmi zajímavou historku. Jednou prý přišel k Jaejoongovi domů, ale nemohl ho nikde najít. Nakonec zkusil ložnici a Jaejoong tam byl a koukal právě na jeden z těchto filmů. A tak se k němu prý přidal a koukali společně. Vážně, kluci...?


 

No homo II.

U podobného téma ještě chvíli zůstaneme, ale tentokrát je v tom člen JYJ spíše nevinně. Že Jaejoong miluje slony, je už dlouhou dobu známý fakt. Proto nikoho nepřekvapilo, když před čtyřmi lety v Thajsku během rozhovoru vyslovil přání, že by se na slonovi moc rád projel. Moderátor v tom viděl svou šanci a okamžitě ji využil – s gestem poukazujícím na svůj rozkrok mu navrhl, jestli se náhodou nechce projet na něm, protože je „tvarem“ podobný. Jaejoongovi tato narážka zřejmě nedošla, protože ihned nadšeně souhlasil, výrazy ostatních členů JYJ však mluvily za vše.

  

 

Láska nebeská

Tímto se dostáváme na úplný konec nejen tohoto článku, ale i naší výroční série Dveře do minulosti DBSK. Poslední historka tedy bude, jak se patří, dojemná.

Jaejoong je sice známý pro svou vysokou toleranci alkoholu, když však ještě jako člen DBSK trošku přebral, byly to právě fanynky, které zavolaly taxík a pomohly mu se dostat zpátky domů. Jaejoong po celou tuto dobu opakoval, jak své fanoušky miluje a jak by byl bez fanklubu Cassiopeia naprosté nic. Jedna z prvních věcí, co udělal druhý den po probuzení, byla, že fanouškům potvrdil, že vše co předchozí den řekl, byla i přes jeho stav pravda.Doufáme, že se vám naše články k příležitosti 11. výročí líbily.
I když tato série končí, nezapomeňte ani nadále sledovat novinky a aktuality ze života DBSK a JYJ, kterými vás určitě budeme zásobovat.


FOTKY: DBSKnights, jyj3.net, craziestsano.livejournal.com, mamjyj.blogspot.com, the taintedblade.livejournal.com, sharingyoochun.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9