Bullet Train zveřejnili informace o prvním albu Ring

16:00 | 20.11.2014 LittlePrince 0
Bullet Train před Vánoci stupňují svoji aktivitu, z čehož se fanoušci mohou konečně těšit na jejich první album. V článku najdete i aktuální singl, který vydali teprve nedávno, a další informace.
první album Ring od Bullet Train
první album Ring od Bullet Train FOTO: natalie.mu
První album nese název Ring a v prodeji bude od 3. prosince. Obsahuje celkem třináct písní a v různých verzích je možné získat i další čtyři písně či speciální edici s DVD záznamem z jejich setkání s fanoušky a písněmi, které tam zazněly. 

Plný seznam písní
 1. SURVIVOR
 2. Superstar
 3. ikki!!!!!i!!
 4. BelievexBelieve
 5. Star Gear
 6. Billion Beats
 7. EBiDAY EBiNAI
 8. Bloody Night
 9. What's going on ?
 10. Time Wave
 11. Kiss Me Baby
 12. Gravitation
 13. Bye Bye Bye

Na albu je celá řada písní z předešlých singlů, přesto i tak skupina vydala MV písně Gravitation, která je zcela nová a můžete se na ní podívat a zhodnotit ve videu níže.Nebývá obvyklé, aby Bullet Train vydávali DVD, na kterém bychom jako tradičně pro Japonsko našli i videoklipy, a tak nás může těšit, že společnost Ebidan zvolila jinou cestu. 

Proto se můžeme podívat i na další dvě videa, která chlapci vydali v již vydaných singlech Believe×Believe a Star Gear. Z obou singlů byly použity písně pro úvodní znělku k anime Yu-Gi-Oh! ARC-V a to tedy Believe×Believe a Burn!. Navíc v rámci singlu Star Gear je dostupný i videoklip k jejich písni EBiDAY EBiNAI. Pokud nemáte v těchto deštivých dnech co dělat, určitě stojí za to zhlédnout už pořádnou řádku MV od Bullet Train.

Videoklip Star Gear


Videoklip Believe×Believe


Believe×Believe se nám Bullet Train převlečou do fantasy kostýmů a ve Star Gearu naopak zas do lehce futuristického nádechu (jedná se o závěrečnou znělku robotího drama seriálu). Každopádně stále sází na lehce trhlou image a zajímavou choreografii, která je u této skupiny stejně důležitá jako zpěv. Skupina se čím dál více prodává a tak je vidět, že Bullet Train našli správnou cestu, jak zaujmout.
 

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9