Ohlédnutí za albem Fight Back od Da-iCE

15:00 | 12.11.2014 LittlePrince 0
V půlce října jsme se po několika vydaných singlech dočkali i prvního alba od skupiny Da-iCE s názvem Fight Back. Jestli vás zajímá stručné shrnutí tohoto kousku a další novinky v podobě oznámeného singlu, vzhůru na článek.
 obal nového singlu
obal nového singlu FOTO: facebook.com/Da.iCE.official
Fight Back album bylo vydáno 15. října. V prvním týdnu prodejů si jej zakoupilo tolik lidí, že to stačilo na pozici třetího nejprodávanějšího alba v Japonsku v tom týdnu.

Da-iCE jsou zástupcem takového středního proudu japonského popu, který se nese v kombinaci zpěvu a tance, který není právě tím typickým jpopem, jak ho známe a příliš si nebere ze západu. Tak by mohla znít charakteristika hudby této skupiny. A jelikož čtyři oficiální singly byly už tak akorát, dočkali jsme se alba, na kterém i tyto dosud vydané písně najdeme jako - SHOUT IT OUT, TOKI, Hush Hush

Co k novému albu a nejen k němu říkají jednotliví členové skupiny si můžete poslechnout v přiloženém videu, kdy jim pokládali několik otázek z australské SBS PopAsia.Na albu se nachází jedenáct písní a je k dostání i DVD verze s dosud vydanými videoklipy. Příjemně překvapily nové rytmické písně BOMB a Startin' Up. Berte jako doporučení.

Seznam písní:
1. FIGHT BACK
2. SHOUT IT OUT
3. BOMB
4. Noise
5. TOKI
6. Hush Hush
7. Did you know?
8. Stay
9. I still love you
10. Startin' Up
11. LOST LOVE

A na závěr ještě nová informace. Da-iCE oznámili nový singl s názvem Mou Ichido Dake (Again Only), který by měl vyjít 7. ledna roku 2015. V přiloženém propagačním oficiálním videu si můžete ve zkratce poslechnout, jaké hity mají za sebou a čím si třeba vyplnit čekání na nový singl.


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9