LEDApple opouští tři členové!

17:00 | 03.11.2014 Saki 7
Smutná zpráva zasáhla všechny LEDAS - už zase bude LEDApple měnit členy. Kteří členové odchází? To se dočetete v článku.
LEDApple
LEDApple FOTO: facebook.com/steledapple
V kapele LEDApple se vyměnilo od jejich debutu v roce 2010 již 5 členů a v brzké době se k nim přidají další tři! Pro odchod z kapely se rozhodli Han Byul, Kyu Min a Kwang Yeon - každý z jiného důvodu.Han Byul se vydává na sólovou dráhu, zatímco Kyu Min se zaměří na svou vášeň k hip-hopové hudbě a přidá se k nové skupině. Bohužel Kwang Yeona čeká ze zdravotních důvodů dlouhé období klidu a léčby.

Zbylí dva členové, Young Jun a Hyo Seok, budou pokračovat jako LEDApple spolu se dvěmi novými členy, které nám společnost představí později.

Nicméně, jak uvedla společnost na japonských stránkách: "To neznamená, že Han Byul, Kyu Min a Kwang Yeon končí [jako členové] LEDApple, jako součást týmu LEDApple mají v plánu pokračovat v plnění svých snů prostřednictvím projektů,"

"Agentura o této věci hodně přemýšlela, uspořádala několik zasedání. A jak členové LEDApple nedávno oslavili své čtvrté narozeniny, došli k závěru, že rozdělí činnost jednotlivých členů. Individuálně dosáhnou největšího štěstí. Společnost by chtěla totiž respektovat to, co členové chtějí dělat."Jako skupina v aktuální sestavě zůstanou LEDApple až do konce roku, jelikož chystají ještě prosincové japonské turné s názvem Thank You, LEDA, kde předvedou to nejlepší! Zároveň společnost informovala, vzhledem k situaci, o odložení vydání nového alba, které mělo původně vyjít koncem roku.I přesto, že tato zpráva spoustu z nás nepotěšila, je potřeba se na to dívat i ze světlé stránky. V roce 2015 se můžeme těšit na nové členy, a na to, co nám předvedou. Nejste snad zvědaví? Rovněž ještě určitě uslyšíme o sólových aktivitách Han Byula a Kyu Mina.


ZDROJ: allkpop.com, koreaboo.com
FOTO: en.wikipedia.org/wiki/Led_Apple, facebook.com/steledapple

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9