Kangin o armádě a dívčích skupinách

19:31 | 14.09.2014 Eunka 1
V zákulisí Music Bank poskytl Kangin krátký rozhovor pro Newsen. Hovořil hlavně o vojně a svých oblíbených dívčích skupinách.
Kangin
Kangin FOTO: kpop-u-luv.blogspot.com
Jak víme, Kangin už má vojnu nějaký ten čas za sebou, ale v rozhovoru se k tomuto tématu vrátil a hovořil i o tom, že ho těší comeback Super Junior a propagace nového alba. Otevřeně řekl: "Nějakou dobu jsem byl mimo než jsem se zase začal věnovat propagaci, ale takto to cítí asi každý, kdo je právě propuštěn z armády, ať už narukuje krátce poté, co dosáhne 20 let nebo skoro ve třiceti. Já šel do armády brzy, takže jsem to pocítil dříve než ostatní, ale myslím si, že moji kolegové jsou úžasní." 

Pak dodal: "Místo toho, aby mě druzí respektovali za to, že jsem narukoval tak brzy, považuji za přínosné učit se od nich. Mnozí mladší kolegové jsou velice šikovní a existuje plno věcí, které se od nich mohu naučit."

Které dívčí skupiny ale Kangin obdivoval, když byl v armádě? Na to odpověděl: "Když nastoupíte vojenskou službu, vaši starší vojenští kolegové se pravidelně koukají na hudební pořady. I já se pak na ně každý den díval, jakoby šlo o nějaký zlozvyk. V té době se mi nejvíce líbily Sistar."

Kterou dívčí skupinu vojáci zbožňovali? Kangin prohlásil: "O Girls’ Generation jsem nemohl skoro ani promluvit. Byly to bohyně! S Taeyeon jsem spolupracoval v rozhlasové show a tak jsme si byli blízcí. Její a Yooniny fotky byly všude. Tyto fotografie si vojáci předávali, jakoby snad šlo o rodinné dědictví."

Leeteuk, který se nedávno vrátil z armády, tato slova jen potvrdil. Přiznal, že bydlel s vojáky, kteří milovali hlavně Suzy a pak skupiny AOA a Girl’s Day. Dal jim tedy jejich fotografie, které mu poslali fanoušci. On sám si na takovou výzdobu zrovna nepotrpěl.


ZDROJ: mwave.interest.me

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9