Polib TOPa - zemřeš!

17:53 | 12.01.2013 MellyJone 24
Mít možnost políbit tak nádherného, charizmatického a okouzlujícího muže – kdo by odolal? Tento čin se vám však může stát osudným.
TOP posílá pusu
TOP posílá pusu FOTO: vipbigbang5.tumblr.com
Člen skupiny BigBang – rapper a též herec, dostal při natáčení několikrát scénář, který zahrnoval líbací scénu s dívkou. Jak to ale poté dopadlo? Políbená vždycky zemřela!

Jeho první obětí se stala samotná členka stejné společnosti, Dara z 2NE1, která spolu s TOPem účinkovala ve videoklipu od Gummy  "I'm sorry". Po dotyku rtů se Dara musela neprodleně odebrat do kláštera, kde zanedlouho zemřela (pravděpodobně na tuberkulózu).Příběh pokračuje zemřelou účinkující ve filmu "19-nineteen", která byla ráno nalezena na dně řeky. Tedy ta noc, při které si herci dali pusu, byla její poslední.Nejsme však u konce, tragická smrt postihla též třetí dívku. V seriálu "Iris" zaplatila dívka, která si dovolila s TOPem dokonce strávit noc, drahou daň. Rapper ji vlastnoručně zlomil vaz.
 


Zdá se však, že pusa na čelo je snesitelná dávka, na kterou se prozatím neumírá. Alespoň tedy Lee Mi Seok a Shin Se Kyung to přežily. Jedinou záhadou je, jak se povedlo tento útok přežít Lee Hyori? Že by následkům zabránila silná vrstva lesku?

 
Nic takového samozřejmě neplatí pro chlapce z BigBang. Ačkoliv se snaží sebevíc TOPovým polibkům vyhnout, občas je přeci jen dostanou – avšak žádné nežádoucí účinky se neprojevují, jsou tedy imunní. Kdo ví? Možná je ochraňuje síla VIPs!

Myslíte si, že pokud bude mít TOP ve filmu "Alumni" dostatečný prostor, opět to nějaká herečka odskáče? Nechaly byste se od TOPa políbit, i kdyby to měla být poslední věc ve vašem životě?


FOTO: vipcz.wordpress.com,
             soheelover.wordpress.com,
             xii4.wordpress.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9