Ho-Ya - vytrvalý hoch z Busanu

14:00 | 19.08.2014 Eunka 3
Ho-Ya z Infinite je od přírody vášnivý a odhodlaný. Všechno, co dělá, dělá pořádně a s patřičným zapálením. Má silnou vůli a nikdy se nevzdává.
Ho-Ya
Ho-Ya FOTO: infinite7souldotcom.files.word...
Ano, Ho-Ya má silnou vůli a soutěživého ducha. To je vidět i v jeho přístupu ke sportu a v tom, jak vychází se členy Infinite. Dělal Taekwondo, hraje fotbal a velmi dobře běhá. Proto se také často účastní oblíbených sportovních her idolů, jako je například Idol Star Athletic Championship. Tam se samozřejmě nedrží zpátky a bojuje ze všech sil o vítězství.

V nedávné show This is Infinite spolu členové skupiny také soupeřili a Ho-Ya opět ukázal svou ctižádostivost v mnohých soutěžích. A i když byl náhodou díky rafinovaným strategiím jiných členů pozadu, nevzdával se až do konce. On je prostě jako buldog. Jak se do něčeho zakousne, tak nepustí.

Ho-Ya je ctižádostivý již od dětství. Narodil se v Busanu a když chodil do školy, učil se třeba až do půlnoci. A stejně vytrvale si počínal, když se rozhodl opustit školu kvůli kariéře zpěváka. Musel čelit nesouhlasu rodičů, hlavně otce, ale ani to ho nezastavilo. Nejprve šel do JYP Entertainment, ale později zkoušel konkurzy do Woollim. Také si nemyslete, že když opustil školu, že nedokončil vzdělání. Naopak! Vystudoval Daekyungskou univerzitu spolu se Sung Kyu, L, Sung Yeolem a Dong Wooem. Chová se jako rebel, ale má citlivé srdce. Myslí na svou rodinu a když zjistil, jaké mají jeho rodiče dluhy, poctivě šetřil, aby jim mohl pomoci. Jednou si dokonce nechal ostříhat vlasy u levného holiče, aby ušetřil, a i když ho pak z toho bolela pokožka hlavy, tak že skoro nemohl spát, nevadilo mu to. Všechny úspory věnoval na splacení rodinných dluhů.

Kromě toho také otevřel restauraci v Incheonu, kde nyní pracuje jeho rodina. Mohou mu tak být víc na blízku a nemusí se bát o živobytí. Tohle všechno přineslo i své ovoce. Na Ho-Yova otce zapůsobilo chování syna a jeho obětavé činy se dotkly jeho srdce. Tak Ho-Yu přijal a konečně ho podporuje v jeho práci i snech. 

ZDROJ: ttwigo.com
FOTO: fyeah-infinite.tumblr.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9