Hyun Joong bude mít korejský comeback!

20:31 | 02.07.2014 Peťul_TripleS 6
Konečně jsme se dočkali. Hyun Joong se chystá tento měsíc vydat své už čtvrté mini album pod názvem Timing. Na co přesně se můžeme v tomto mini albu těšit? To se dozvíte v tomto článku.
Kim Hyun Joong
Kim Hyun Joong FOTO: ss501-news.blogspot.cz
Ve středu 2. června agentura Key East Entertainment uvedla: „Je to už rok od doby, co Kim Hyun Joong vydal nové album a vrátil se na scénu. V zábavním průmyslu se pohybuje už deset let a toto album bude obsahovat jeho starosti, které se odráží na cestě, po které šel, zatímco se pokouší najít novou cestu, po které by chtěl jít.“

Toto album se bude skládat z následujících skladeb:
 
  1. HIS HABIT (Feat. Kim Ye Rim z Twogeworl, Kanto)
  2. Beauty Beauty  (titulní skladba)
  3. Nothing on You (Feat. Hanhae (한해) ze skupiny Phantom (팬텀))
  4. 하고 싶은 말 (Want to say)
  5. Beauty Beauty (inst.)

Na vydání si budeme muset počkat až do 11. července.A co víc, album na sebe přitahuje hodně pozornosti, jelikož se na produkci alba podíleli zahraniční umělci a to hvězdy jako Pharrell Williams,  Peter Daily, kytarista Brent Paschke a skladatel Far East Movement.

Mezitím Hyun Joong minulý měsíc vydal svůj čtvrtý japonský singl Hot Sun a umístil se s ním na prvním místě v denním žebříčku Oricon a i v týdenním žebříčku. Také pořádá turné. Opravdu toho má hodně a ještě si pro nás připravil letní překvapení v podobě čtvrtého mini alba.

Jak se těšíte? Podělte se s námi o své názory a pocity v komentářích.


FOTO: ss501-news.blogspot.cz
ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9