Hyun Joong uskuteční v červnu japonský comeback

12:00 | 02.05.2014 Peťul_TripleS 0
Pro ty z vás, kteří netrpělivě čekají na comeback Hyun Joonga, mám dobrou zprávu, protože se dostalo na povrch, že se vrátí na japonskou hudební scénu již 18. června!
Hyun Joong
Hyun Joong FOTO: ss501-news.blogspot.cz
V pondělí, 28. dubna, uvedla japonská média pro Sankei Sports: „Hyun Joong vydá svoji novou píseň Hot Sun 18. června, díky čemuž uskuteční po roce svůj japonský comeback.“

Dle zpráv je píseň Hot Sun rockovým dílem od Stevena Lee, který se také podílel mimo jiné i na celém albu. Další skladbou je Timing, na které se bude podílet svým rapem Mitsuhiro Hidaka (AAA)!

Fanoušci by měli také očekávat změny v hudebním směru Hyun Joonga stejně jako nový vzhled.

Nikkan Sports oznámili japonským médiím: „Přebal nového alba bude šokující. Vychutnáte si tuto extrémní změnu Hyun Joonga.“

Očekává se, že jeho nadcházející album bude úspěšné, protože třetího japonského singlu Tonight se prodalo více jak 100 000 kopií v prvním vydání loni v červnu.

„Jsem rád, že se vracím do Japonska po tak dlouhé době. Nová píseň je tak kvalitní, že předčí ostatní skladby, které jsem doposud vydal. Prosím, těšte se na to,“ prohlásil Hyun Joong.

Album vyjde jak v obyčejné verzi tak i v pěti limitovaných edicích.

A aby toho nebylo málo, tak se umělec setká s japonskými fanoušky ještě před vydáním a to díky události Generation of Youth v Pacifico Yokohama již 31. května!

Jak se těšíte na japonský comeback? Také se nemůžete dočkat? Určitě to bude stát za to!


ZDROJ: allkpop.com, kpopstarz.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9