Wooyoung práskl, kdo má z členů 2PM nejlepší tělo!

11:38 | 16.12.2012 Seps 3
Tvrdá práce nelže! 2PM se vždy pyšnili označením skupina idolů s nejlepšími těly, ovšem to vše jen díky tvrdé práci a soutěživosti mezi členy navzájem, aby si zachovali svou figuru.
2PM
2PM FOTO: http://learnkpopdance.com

V Koreji je nejlepším ukazatelem těch nejvíc sexy hvězd obálka časopisu Men's Health. Členové 2PM Wooyoung, Nichkhun, Chansung a Taecyeon se již na obálce tohoto časopisu jako modelové objevili.

Letos Wooyoung v sedmém ročníku souteže Men’s Health Cool Guy porazil hvězdy jako jsou Lee Joon, Dongjun, baseballoví hráči Choo Shin Soo a Lee Seung Yeob, Taecyeon, bavič Yoon Hyung Bin a dokonce herec Cha Seung Won a na obálce časopisu se objevil v červencové edici.

I s takto nově získaným titulem Wooyoung onačil jako člena 2PM s nejlepším tělem Nichkhuna se slovy: "Nichkhun má zkušenosti s Muay Thai (thajský bojový sport). Má svaly, které se nedají získat pouhým posilováním. Nejvíce pracuje na svém těle Chansung. Mezi členy 2PM je to právě on, kdo cvičí nejvíc."

Nichkhun and his body

Wooyoung také uvedl, že Jun. K se soustředí více na to, mít vyváženou kondici a být zdravý, než jen posilovat.

Wooyoung dále prohlásil: "Členové se na svou dietu soustředí asi dva týdny před focením. Pokud jíme tak, jak jsme normálně zvyklí, zničí to rovnováhu našich těl a znesnadňuje to vytvoření krásné figury. Na svou dietu se soustředíme, pokud je potřeba, dva až tři týdny."

Mít skvělou postavu tedy není jen tak.


foto: http://www.zzangter.com


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9