Hyun Joong plánuje na červen světové turné a nové album

18:14 | 15.04.2014 Peťul_TripleS 2
Dokončil natáčení známého dramatu Generation of Youth a nezastavuje se. Na červen chystá zahájit své světové turné a… to ostatní se dozvíte v článku!
Hyun Joong
Hyun Joong FOTO: ss501-news.blogspot.cz
Hyun Joong nedávno úspěšně dokončil drama Generation of Youth a plánuje nové album a světové turné. Prohlásil: „Započnu své světové turné 28. června v Koreji. Přestože další země dosud nebyly potvrzeny, vypadá to, že jich bude docela dost. Před světovým turné také vydám nové album.“ To bude první solové album od července loňského roku.

Také prozradil: „Chci prezentovat hudbu, která je hodna World Cup,“ čímž prozradil něco o své nové hudbě.

„Kvůli nadcházejícímu World Cup to musím oslavit kuřecím masem a pivem. A chci připravit vzrušující album, které je hodno World Cup. Na rozdíl od míst v žebříčcích jsem více znepokojen vytvářením hudby, která vám dá pocit, že Korea vyhraje hudbou, která může získat spoustu srdcí na jednom místě. Chci dělat hudbu, kterou si fanoušci v publiku vychutnají více než při vysílání. Ale nejsem zaměřený na World Cup,“ dodal s úsměvem na rtech.Jelikož úspěšně dokončil drama Generation of Youth, nezapomněl se o něm zmínit. „Pořád nedokážu uvěřit, že drama skončilo. Byla to práce, do které jsem se opravdu ponořil. Není to snadné opustit postavu Shin Jung Taeho. Poslední dobou mám takový pocit.“

Pokračoval: „Opravdu jsem měl rád Shin Jung Taeho. Byl jsem jím posedlý. I když je to nereálné chránit lidi, které milujete svým životem, přináší to hřejivý pocit.“

Ale teď je čas rozloučit se se Shinem Jung Taem. Měl by se přimět k tomu, aby se zbavil takových pocitů a zaměřil se na sebe. To je důvod, proč se sám rozhodl zúčastnit populárního hudebního koncertu.

„Chtěl jsem rozptýlení, tak jsem šel sám na konec Nell. Protože to byl takový emocionální koncert, vrátil jsem se ještě více skleslý. Často chodím sám na koncerty. Jsem trochu v rozpacích, že moje skutečné emoce jsou sdíleny s ostatními.“Také plánuje navštívit ostrov Jeju během svého volna. Má v plánu se potápět, což je jeho koníček stejně jako jízda na kole. Připojí se k němu generální ředitel agentury a herec Bae Yong Joon.

„Měl jsem v plánu odjet na dovolenou sám, ale Bae Yong Joon řekl, že půjde se mnou. Chci využít této příležitosti, abych ho naučil potápět se.“ Šťastný to člověk, že? Taky byste se mu dovolili, aby vás naučil potápění, nemýlím-li se?

Mezitím Hyun Joong vážně uvažuje o další práci. Když se ho zeptali na to, jak by reagoval, kdyby dostal nabídku na pokračování dramatu, odpověděl stroze: „Absolutně ne. Moje hrdost mi nedovolí udělat to, co jsem vám už ukázal.“ Dodal: „Když jsem mlád, chci vám ukázat spoustu tváří.“

A co si zopakovat romanci jako Boys Over Flowers? Opět odmítl slovy: „Za prvé už nechci nosit uniformu. A nemyslím si, že mohu dělat příběh jako Boys Over Flowers, protože budu působit značné potíže. Chci dělat něco, co se může objevit v dokumentu, možná skutečný příběh jako obyčejná postava,“ čímž zvedl očekávání, kdy se vlastně příště objeví.


FOTO: ss501-news.blogspot.cz
ZDROJ: kpopstarz.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9