Hyun Joong plánuje příští rok narukovat + mnoho dalšího

12:00 | 13.04.2014 Peťul_TripleS 3
Hyun Joong, který naznačil, že se mu „ulevilo“ po dokončení Generation of Youth, prozradil, že plánuje příští rok narukovat. Také se podělil o své myšlenky ohledně armády. Více v článku.
Hyun Joong
Hyun Joong FOTO: ss501-news.blogspot.cz
Když se ho zeptali, jaké jsou jeho další plány po skončení Generation of Youth, odpověděl: „Chci zkusit triatlon.“ Byla to překvapující odpověď, protože právě dokončil šest měsíců (včetně vysílacího období) natáčení Generation of Youth, což nebylo vůbec snadným úkolem.

Když na sobě lidé pracují, jejich adrenalin stoupá.“ Je mu už 29 let a svá prožitá dvacátá léta popsal jako skvělá.

„Bylo to opravdu vzrušující. Začal jsem jako člen idol skupiny SS501, ale nedostal jsem se do vážných potíží. Ačkoli tu bylo pár případů ohledně vniknutí do soukromí, nemám žádné výčitky. Protože to byla moje volba. Je hodně lidí, kteří chtěli, abych se stal zpěvákem nebo hercem. Je to úžasné, že jsem celebritou mezi mnohými. Cítím se díky tomu šťastný.“Hyun Joong byl ve skupině SS501 od roku 2005. Vyjádřil své názory na to, jak ho vnější svět vidí jako idola.

„V Koreji to vypadá, že idolové nejsou obecně kategorizováni jako umělci, ale v zámoří jsou považování za umělce. I když jsem stále mlád, doufám, že dokážu šířit kulturu ve světě. Debutoval jsem jako idol, ale jsou tu vždy myšlenky týkající se toho, co by měl idol přesně dělat. Nevím, proč to tak je. Ale bylo by skvělé, kdyby veřejnost změnila tento názor.“

Také prozradil, že se jako celebrita neobává dvou let pauzy, až příští rok narukuje do armády.

„Kdybych řekl, že život v armádě není obtížný, budu pravděpodobně obviňován armádou. Nicméně je fakt, že jako občan naší republiky musím vstoupit do armády, abych splnil své povinnosti. Život celebrity, když není zapojena do žádných činností, je nejistý. Nicméně v armádě dostanu tři jídla denně a v noci půjdu spát.“Místo toho, aby se bál narukovat do armády, Hyun Joong řekl, že vidí armádní vojenskou službu jako příležitost dozvědět se něco nového o společnosti, kterou nemohl poznat jako celebrita.

„Dozvím se něco o lidech v armádě a to je příležitost se dozvědět něco o společenských třídách lidí ve společnosti. Je to příležitost pro Kima Hyun Joonga, aby se stal vyspělejším. A možná bych se mohl více naučit z příležitostí, které se mi tam naskytnou, a mohl bych se zdokonalit ve svých hereckých schopnostech.“

A to stále není vše. Nezapomněl ani prozradit své myšlenky o nedávných zvěstech ohledně narukování jako celebrity.

„Nemám v plánu narukovat jako celebrita voják. Ale myslím, že armáda potřebuje nějakou tu zábavu. Hodně jsem zpíval a hrál, takže si nemyslím, že se stanu celebritou vojákem. Jelikož není jednoduché vést život jako celebrita, chci se naučit něco, co se nedokážu naučit jako celebrita uvnitř armády.“Po láskyplných partech v dramatu Generation of Youth s Jin Se Yeon a Im Soo Hyang změnil herec své stanovisko vůči opačnému pohlaví.

„Už dříve jsem potkal ženu, která se mi líbila. V dramatu byla Kim Ok Ryeon (zahrála si ji Jin Se Yeon) oddaná a ke mně milá. A já jsem rád, že od té doby nemám žádný důvod, aby se mi to nelíbilo,“ prohlásil s úsměvem na rtech.

A naposled prozradil své plány do budoucna jako herec. „Chci být psychopat.“ Řekl, že jeho cílem hereckých schopností není vychutnat si postavu, ale stát se samotnou postavou.

„Mám pocit, že jsem se nedokázal svobodně vyjádřit prostřednictvím Generation of Youth, protože je to dobové drama. To, co tím chci říct je, že chci vyjádřit sám sebe svobodně a řádně skrze herectví. Za účelem ztvárnit postavu psychopata musím odhodit svůj obvyklý každodenní životní styl a stát se opravdu tím člověkem. Chci zkusit něco jako Ruler of Your Own World, kde hrál Yang Dong Geun.“

A to je vše. Můžeme se těšit na velké věci od Hyun Joonga. Co na to říkáte vy? Podělte se s námi o svůj názor v komentářích.


FOTO & ZDROJ: ss501-news.blogspot.cz

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9