Block B nové prohlášení: "Pravda bude odhalena u soudu"

18:00 | 05.01.2013 arashinka 16
Po zveřejnění oficiálního prohlášení společnosti Stardom, se prostřednictvím svého právního zástupce ozvali opět Block B. 
Block B
Block B FOTO: 24-7kpop.com

V předchozím článku jste se mohli dozvědět o podání žaloby Block B a oficiálním prohlášení jejich společnosti. Tím události ovšem nekončí. Block B vzápětí reagovali.

Mimo odpovědi na prohlášení společnosti, B-Bomb, člen skupiny Block B, přidal na pozadí svého twitter účtu větu “7 Lidí navždy spolu”. Ovšem Zico a Kyung ze svého twitteru smazali slovo “Block B”.

          

Toto je oficiální prohlášení sedmi členů jako reakce na Stardom Entertainment prohlášení ze 4.ledna 2013.

"Ze všeho nejdřív bychom se chtěli velice omluvit všem fanouškům, kteří Block B milují a záleží jim na nich, za způsobené starosti už takto na počátku roku. 

Členové Block B o tomto rozhodnutí, zrušit svou smlouvu a podání žaloby, dlouho přemýšleli. Nicméně, z mnoha důvodů, které se staly již na počátku smlouvy se Stardom, došli k závěru, že jim již déle nemohou důvěřovat. Rádi bychom vás obeznámili, že tato volba byla nevyhnutelná.

Stardom v současné chvíli uvádí, že srovnali všechny otázky ohledně zisku, jakoby snad existovala vzájemná dohoda o výpočtu rovnoměrného rozdělení, to je ovšem nepravdivé. Pravda bude odhalena u soudu. 

Vysvětlení, které společnost Stardom dala o dřívějším CEO, panu Lee, je rovněž nepravdivé, pouze odmítají převzít zodpovědnost. Stardom již od začátku otevřeně a bezvýhradně souhlasili s použitím titulu CEO pro pana Lee. 

Co se týče záležitostí, prohlášení společnosti Stardom, že je smlouva zrušená z důvodu nespokojenosti ohledně objevování se v televizi a o vedoucí osobě, která stojí za ostatními členy, to vše je také naprosto odlišné od pravdy. Pouze se snaží odchýlit nevyhnutelné rozhodnutí členů, ke kterému došli po pečlivém zvážení. 

Rádi bychom Stardom požádali, aby společnost a média přestali uvádět v omyl.

Ještě jednou se fanouškům omlouváme za způsobené starosti. Členové Block B slibují, že budou na lásku fanoušků reagovat dospěleji. 

4.ledna, 2013

Advokátní kancelář Shinwon, právní zástupce 7 členů Block B" Je jasné, že se tato celá záležitost bude vléct ještě dlouho. Doufejme, že to nebude znamenat rozpad skupiny, nýbrž začátek jejich o to více zářivější budoucnosti.


@BlockBCzechGuards
Zdroj: Dramaswhoo

 


Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9