NU′EST a jejich "The First L.O.ㅅ.E Story"

13:20 | 18.03.2014 Sunhye 3
NU'EST uspořádali první oficiální fan meeting svého fanklubu L.O./\.E jako oslavu svého dvouletého výročí od debutu.
NU′EST
NU′EST FOTO: allkpop.com
Přesně dva roky od svého prvního vystoupení, 15. 3. 2014, se sešli L.O./\.E a NU'EST, aby spolu oslavili toto výročí. Kluci zazpívali a zatančili své písně včetně té debutové - Face, každý měli svou speciální sólovou stage, a fanoušci je mohli i více poznat díky sekci otázek a odpovědí.Již pár dní před akcí nás NU'EST navnadili fotkami, které zveřejnili na svém oficiálním facebooku. Kdo by nechtěl oficiální slogan, mikinu, či bundu!

Fanoušci, L.O./\.E, navíc uspořádali více projektů a celkem darovali 780 kg rýže, 200 vajec a 80 beden briket na charitu. Jistě to ocenili nejen kluci, ale rádi budou i ti, kterým tento příspěvek pomůže.Na závěr se fanouškům dostalo speciálního facebookového poděkování v několika jazycích světa.
Žádný oficiální záznam z fanmeetingu bohužel není, po zadání "NU'EST 140315" do vyhledávače na youtubu vám ovšem vyjede hned několik tzv. "fancams", takže si můžete poslechnout například Renovu či Minhyunovu sólovou píseň.
Chtěli byste, aby NU'EST uspořádali fanmeeting i v Evropě? Kdo se vám ve slavnostním outfitu líbil více? Myslíte si, že jejich očekávaný comeback bude již brzo? Určitě se těšte!


ZDROJ, FOTO: allkpop.com, facebook.com/pledisnuest

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9