První teaser fotka Boyfriend spatřila světlo světa

19:39 | 04.01.2013 Syrinox 9
Comeback mladičké skupiny Boyfriend se neodvratně blíží. Fanoušci to ví, fanynyky si to palčivě uvědomují a nedočkavě pokukují po kalendáři a Starship Entertainment samozřejmě neotálí. Proč si nechat ujít možnost rozdráždit všechny příznivce ještě víc?
Dvojčata - MV Janus
Dvojčata - MV Janus FOTO: allkpop.com

Třeba takovou fotografií dvojčat Kwangmina a Youngmina, která nám toho sice moc neřekne, ale rozhodně nás donutí se na okamžik pozastavit a nechat naše oči pokochat dokonalostí, s jakou se chlapci již podruhé, a doufáme, že ne naposled, vytasili.Fotka byla vydána skrze twitter Starship Entertainment se slovy: „2013.01.10 budou mít Boyfriend neočekávaný comeback! A my vám poskytneme teaser foto pro Youngmina s Kwangminem, kteří se vrací zpět jako dva mladí svůdníci. Prosím, podporujte nás, jak nejvíc můžete ~ ^^ 

Fanoušci byli opravdu překvapení, když se doslechli, že další návrat skupiny bude takhle brzký, vzhledem k tomu, že Boyfriend teprve nedávno ukončili propagaci pro album "Janus". Nicméně, ať byl pro ně Janus - s poněkud razantní změnou oproti předchozím MV - jakkoli velká rána, jejich další comeback je hodně očekáván, hlavně od věkově starších, ale i nových fanoušků. 

V brzké době se tedy můžeme těšit na další zprávy a snad i na fotky zbývajících členů a samozřejmě i na comeback samotný.


zdroj: allkpop.com
FOTO: allkpop.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9