Co nového u umělců YG?

12:00 | 15.03.2014 Mei 12
Blíží se návrat toho největšího z největších a to světoznámého PSYe. Velkou pozornost vzbuzuje fakt, že by se v jeho novém MV měla objevit také CL z 2NE1. Kdo bude mít comeback potom?
YG Family
YG Family FOTO: dkpopnews.net
Po všech spekulacích YG Entertainment potvrzuje, že dalším umělcem, který je na seznamu comebacků jako další v pořadí, je PSY. Dne 10. března to agentura definitivně potvrdila a také prozradila, že umělec již nahrává své nové písně i hudební video. Hlavním důvodem pro rozhodnutí agentury vyjít s touto informací ven byla skutečnost, že produkce je již téměř kompletní.
 
Podle několika zdrojů navštívili v poslední době natáčení PSYova nového videoklipu nejen CL, ale také G-Dragon a Snoop Dogg. Objeví se tito všichni v novém celosvětově očekávaném hudebním videu?
 
Snoop Dogg a GD byli v centru pozornosti už dříve, když se objevili společně s PSYem na několika fotografiích z místa natáčení.
 
Americký Billboard je plný očekávání pro návrat „krále K-Popu“, který v letech 2012 a 2013 přilákal největší počet diváků na síť YouTube a jehož Gangnam Style se stal nejsledovanějším videem planety. Billboard také potvrdil, že GD i Snoop Dogg budou v PSYove klipu opravdu k vidění.
 
Billboard také poukázal na již předešlé videoklipy a významné dámy korejské pop music, které se v nich objevily po boku PSYe. V Gangnam Style se objevila Hyuna z 4Minute a v Gentlemanovi zase Ga-In z Brown Eyed Grils. Tato role, která je podle Billboard tak důležitá, bude nyní v nejnovějším videoklipu patřit CL z 2NE1.
 
Po PSYovi se chce agentura zaměřit na debut WINNER a Akdong Musician. Poté hodlá zaměřit svou pozornost na návrat BIGBANG.
 
 
ZDROJE: bigbangupdates.com, yg-life.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9