TRAX o svém albu „Blind“ a skladbě „Tomorrow“

16:11 | 04.01.2013 Peťul_TripleS 1
Máme tu pro vás exkluzivně rozhovor hudebního dua TRAX o svém albu „Blind“.
Hudební duo TRAX
Hudební duo TRAX FOTO: germankpopinfo.wordpress.com
Hudební duo TRAX se rozpovídalo o jejich albu „Blind“ v listopadu roku 2011.

Když se jich zeptali, jestli jejich první comebackové vystoupení šlo dobře, odpověděli „jakž takž“, čímž vyjádřili své mínění, že jejich výkon při vystoupení mohl být lepší.

„Blind“, titulní skladba jejich třetího mini-alba, je píseň, kterou člen JungMo osobně napsal a složil. „Je to balada s jemnou melodií, ale spárovaná s intenzivními, tvrdými tóny. Dramatický zvrat písně je vrcholem. Je to píseň, kterou jsem psal dost ctižádostivě, takže v ní je zakomponováno mnoho různých žánrů. Tóny jdou tam a zpět z jemného do tvrdého, až dělka písně skončila delší, než jsem očekával. Někteří dokonce poznamenali, že tato píseň je podobná j-rocku,“ vysvětlil.V souvislosti s titulní písní ještě řekl: „Když se lidé dívají z okna, nedívají se na okno samotné, ale na výhled za ním. Pokud jsou okna skutečnými lidmi, touží, aby viděli přesně to, co oni jsou, místo toho, aby si prohlédli to všechno, co je za nimi.“TRAX také poděkovali Kyuhyunovi ze Super Junior a Victorii z f(x), kteří vystupovali ve videoklipu. „Jsme oboum moc vděční. Victoria si dala přestávku během svého nabitého programu a Kyuhyun byl schopen přijít až na poslední chvíli. Psali jsme mu, že mu děkujeme, že se na MV podílel, ale ve skutečnosti se omluvil a řekl, že si přál, aby mohl odvést lepší práci.“Kyuhyun a Victorie představovali dva lidi, kteří sami po sobě navzájem touží, ale pro změnu v MV nejsou žádné scény, kde se tváří v tvář setkají. „Je to proto, že jsme do samotného konce neměli v plánu mít mužskou hlavní roli v MV. To je důvod, proč v teaseru je jen Victoria. Chtěli jsme více scén naší skupiny, tak jsme tam přidali pár klipů se ženou, která je rozrušená ze svého milence. Když bylo všechno řečeno a uděláno, tak jsme se zamysleli a rozhodli, že by bylo lepší obrátit to na skutečný milostný příběh a přidali jsme Kyuhyuna.“Kluci také byli otázáni na Jayovu píseň „Tomorrow“, která zazněla v albu „SM the Ballad“. Tato píseň je zejména o rovnosti pohlaví a rodiny, nicméně text odkazující na alkohol byl považovaný za nevhodný pro nezletilé. Společnost SM Entertainment kvůli tomuto zákazu podala žalobu a vyhrála, čímž zákaz písně zrušila.

„Ani jsme to netušili,“ řekl Jay. „Všichni jsme věděli, že píseň označili jako 19+, protože v písni zpíváme o alkoholu, ale později tento problém skončil u soudu. Je to absurdní. Jen proto, že v textu je zmínka o alkoholu, neznamená, že nezletilé osoby ihned po poslechnutí písně začnou pít alkohol. Je to nahodilé.“

„Jestli je to tak, pak bychom měli vyloučit všechny reklamy na alkohol ze společnosti. Dokonce i ve filmech 'PG 13' jsou scény s alkoholem,“ dodal JungMo.

Když se jich zeptali na minulost, ukázalo se, že debutovali poněkud se šokujícím vzhledem. Jay (Typhoon) měl představovat tajfun a JungMo (X-Mas) zastupoval Vánoce.Kluci připustili, že se nestydí za to, co dělali, a že to byla legrace. „Nedělali jsme nic, co jsme dělat nechtěli. Smějeme se vystoupením, kde jsme měli skoro 7 centimetrové podpatky. Jsou fanoušci, kterým chybí to, že jsme dělali takové věci, a jsou i jiní, kteří nikdy nebudou chtít, abychom ty věci dělali znovu. Pro nás to je prostě jedna z našich vzpomínek. Pokud bychom měli možnost to znovu dělat, nemyslím, že by nám to vadilo.“


Zdroj: allkpop.com
Foto: allkpop.com, jungyurism.wordpress.com, perempuanababil.wordpress.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9