Girls′ Generation jsou kritizovány za své čepice

13:55 | 03.01.2013 HungryGenius 9
V teaseru "I Got A Boy" na konci MV "Dancing Queen" je vidět Sunny v čepici s ofenzivním nápisem. Nejen fanoušci jsou tímto znepokojeni.
Sunny z "I Got A Boy" teaseru na konci MV "Dancing Queen"
Sunny z "I Got A Boy" teaseru na konci MV "Dancing Queen" FOTO: allkpop.com
WELCOME MOTHERF★CKERS“ - toť nápis, který zdobí čepici Sunny v teaseru k novému MV SNSD. Tento ne příliš přátelský výrok upoutává pozornost mnoha lidí, od fanoušků přes kritiky až po obyčejné lidi, kteří na MV "Dancing Queen", na jehož konci je teaser uveden, narazili. 

Kometnující poukazují na to, že jsou tímto výrokem značně pohoršeni, a doufají, že to je jen pouhý marketingový tah. Další z nich vyjadřují jisté obavy vzhledem k tomu, jaké mají Girls' Generation postavení na kpopové scéně. Podle nich by si SM Entertainment mělo dát na takovéto ostré výrazy pozor. 

V MV "I Got A Boy" se pak objevila Seohyun s podobnou čepicí, jakou měla v teaseru Sunny. Ovšem jí stylisti tento urážlivý výrok z části zakryli hvězdičkami.Tyto dvě členky ovšem nejsou jediné. Sooyoung a Yoona se v MV na svém oblečení "pyšnily" nápisem “F*CK THE SYSTEM“, který byl taktéž z části zamaskován záplatami.

Kvůli negativním ohlasům vůči této kontroverzi se SM Entertainment rozhodlo znovu vydat MV k "Dancing Queen", kde by měl být hanlivý nápis na čepici Sunny zamaskován.

Zdroj: allkpop.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9