LeeHom děkuje českým a slovenským fanouškům za podporu

18:02 | 06.02.2014 Mei 27
Taiwanský zpěvák a herec Wang LeeHom odpověděl na několik otázek od uživatelů AsianStyle a přeje krásný rok Koně.
Wang LeeHom v klipu 12 Zodiacs
Wang LeeHom v klipu 12 Zodiacs FOTO: facebook.com/leehom
Před časem jsme Vám umožnili zeptat se prostřednictvím AsianStyle na několik otázek asijské mega star z Taiwanu, LeeHoma. Omlouváme se za to, že to trvalo tak dlouho, ale v LeeHomově životě se nyní dělo mnoho zásadních změn, jako třeba svatba s JingLei, a tak se k nám dostaly jeho odpovědi až teď.
 
Bohužel, jak jistě všichni chápeme, nemá mnoho času, aby stihl odpovědět na všechny dotazy, za což se velice omlouvá, a tak vybral alespoň ty, které se mu zdály nejdůležitější. Zde jsou LeeHomovy odpovědi i s malým pozdravem:
 
 
V první řadě všem děkuji, svým fanouškům ze Slovenské a České republiky, a také děkuji AsianStyle za mé pokrytí v České republice.
 
Tvými posledními písněmi byly Love A Little k filmu My Lucky Star a 12 Zodiacs. Chystáš brzy další píseň nebo album?
Ano! Pracuji na novém albu, které máme v plánu vydat ještě letos. Od mého posledního alba uplynuly již tři roky a já mám spoustu hudby. Nemůžu se dočkat, až to přijde. Zůstaňte naladěni. Doufám, že se vám budou nové zvuky líbit.
 
Je nějaká skupina nebo zpěvák, s kterými bys rád spolupracoval?
Tuny! Neustále jsem inspirován jinými umělci. Vlastně jedním z mých snů je udělat album plné spolupráce s jinými umělci, kteří tvoří kreativní hudbu po celém světě. Cílem v mé kariéře je dostat čínskou kulturu a hudbu do celého světa a věřím, že kulturní výměna je jako obousměrná ulice. Vidím spolupráci s mezinárodními umělci jako jeden z nejlepších způsobů, jak sdílet kulturu v obou směrech.
 
Často se setkáváš s Jackie Chanem. Měl nějakým způsobem vliv na tvůj život?
Samozřejmě. Jackie pro mě byl skvělým učitelem. V Číně mu všichni říkáme „velký bratr“ (大哥), protože je v čínském filmovém průmyslu jako náš velký bratr. Další postava, která pro mne byla také hlavní inspirací a rádcovskou postavou v mé herecké kariéře, je Ang Lee. Jednou z největších nadějí v mé kariéře nyní je, že mohu inspirovat a pomoci novým umělcům tak, jako Jackie a Ang pomohli mně, když jsem začínal svou hereckou kariéru. Mám pocit, že dobré mentorství je jedna z nejdůležitějších věcí, které můžete mít v jakékoliv kariéře, kterou si vyberete.
 
Byl jsi už někdy v České republice, například v Praze?
Rád bych se tam jednou podíval. Je tam tak bohatá hudební historie, že by byla škoda se tam nepodívat. Ani jsem nevěděl, že tu mám fanoušky! Když tu bude jednoho dne dostatečný zájem, možná sem přineseme show a uděláme evropské turné! Teprve v loňském roce jsem uspořádal svůj první koncert v Evropě. Nemyslím si ale, že nyní poslouchá v Evropě mnoho lidí čínskou hudbu. Máme před sebou ještě dlouhou cestu! Ale je zde naděje a to díky podpoře fanoušků. Myslím, že více a více mezinárodního publika začíná poslouchat čínskou hudbu.
 
Jaký byl nejlepší dárek, který jsi kdy dostal?
Je to trochu klišé, ale je to pravda – nejlepší dárek, který jsem kdy dostal, byla podpora ze strany mých fanoušků! Bez vás, přátelé, bychom to stále ještě byli jen já a moje kytara. Stejně jako v krátkém filmu, který jsem nedávno dělal s Wong Fu, miloval bych stále to, co jsem dělal, ale neměl bych tak stejné příležitosti, jaké mám teď. Fanoušci mi dovolují dovést mé tvůrčí úsilí na další úroveň. Jedině díky vám můžu snít o tom, jak přinést do celého světa potěšení a krásu čínské hudby!  
 
Děkuji vám všem moc za vaši podporu! Šťastný rok Koně!
 
Mír, lásku a hudbu
LeeHom
 
 
Na závěr bychom chtěli LeeHomovi poděkovat za čas, který si pro nás udělal, velmi si toho vážíme.

 

ENGLISH VERSION OF THIS ARTICLE


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9