Hvězdný muzikál „The Promise“ již tento měsíc!

17:07 | 02.01.2013 Peťul_TripleS 6
„The Promise“, muzikál v koprodukci Ministerstva obrany a Sdružení korejského hudebního divadla, je již skoro u konce s přípravami a od 9. ledna bude k vidění!
Leeteuk a YoonHak
Leeteuk a YoonHak FOTO: kpopstarz.com
V muzikálu se objeví řada hvězd, které v současné době plní svou vojenskou povinnost, a to herci Ji Hyeon Woo a Kim Moo Yeol, mj. i populární zpěváci Leeteuk ze Super Junior, YoonHak ze Supernovy a Lee Hyun ze skupiny 8Eight.


Oficiální plakát vydaný v úterý 4. prosince

Muzikál, který je založen na skutečných událostech a postavách jako je generál Baek Sun Yeop a válečný zpravodaj Marguerite Higgins, představuje příběh sedmi vojáků, jejichž pouta přátelství jsou posílena na smrtících bojištích v Korejské válce (1950 - 1953). Muzikál je uskutečněn při příležitosti 60. výročí, kdy bylo podepsané příměří, jež ukončilo konflikt mezi Korejemi.Oficiální twitter pro tento muzikál vydal teaser fotky odkazující na focení z 10. prosince. Na fotkách se nám ukazuje skupina odvážných korejských vojáků, kteří využívají svého talentu sloužit zemi.Muzikál bude k vidění od 9. do 20. ledna v Národním divadle v Koreji, blízko univerzity Dongkook.FOTO: ohkpop.com, allkpop.com
Zdroj: ohkpop.com (1, 2, 3, 4)

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9