Lee Jung Shin (CNBLUE) vzpomíná na rok 2012

13:35 | 02.01.2013 MinYeon 852 1
Po nostalgické chvilce leadera Yong Hwy si tentokrát trochu víc zavzpomínal Jung Shin. Jaký pro něj byl uplynulý rok a jaké plány mají CNBLUE v roce 2013? O to se s námi podělil na twitteru.
Jung Shin v magazínu Marie Claire
Jung Shin v magazínu Marie Claire FOTO: paris0915.egloos.com
"Šťastný nový rok! Tady je Jung Shin a posílám vám první pozdrav v tomto novém roce. Užili jste si rok 2012? Mně osobně je trochu líto, že tak rychle utekl, něco mi ještě chybí. Hmmm~
Ale letos bychom měli všichni tvrdě pracovat, abychom, až se otočíme za rokem 2013, mohli říct 'Ah~ rok 2013 byl vážně skvělý!' Během prvního dne tohoto nového roku hodně vzpomínám na první natáčení 'My Daughter Seo Young.' Ráno jsem měl tteok guk (pozn. polévka s rýžovými knedlíčky), byl tak výborný, že jsem ho snědl úplně všechen! Haha.
Dřív by mi maminka řekla: 'Jung Shine, je 1. ledna, nechceš si dát tteok guk?' a já bych odpověděl 'To je dobrý~ vždycky ho jím během svátků, tak si nedělej starosti,' ale stejně si myslím, že i tak jsem ho tehdy snědl strašně moc. Prosím, nebuďte takoví. Jen poklidně jezte, kdy vám řeknou.
A takhle tu přemýšlím, 1. ledna.
Letos budeme my, CNBLUE, pracovat ještě pilněji, tak se prosím těšte a bavte se. Dávejte pozor, ať nenastydnete, a taky na náledí! Prosím, těšte se na comeback CNBLUE 14. ledna.
Už od brzkého rána jsem venku,
a už nevím, co víc napsat.
Kluci! YongJjongMing šťastný nový rok!"


Ke svému vzkazu připojil i fotku pečlivě vyjedené misky od tteok guku:zdroj: twittercnbluestorm

Diskuze

Anketa

Hlasujte pro K-POP NOVINKY týdne. Dvě s nejvyšším počtem hlasů budou nasazeny do K-POP CHART SeeJay Radia:

K/DA - POP/STARS (ft Madison Beer, (G)I-DLE, Jaira Burns)
12,7%
KEY - Forever Yours
21,8%
Super Junior x Reik - One more time
30,9%
Yuri - Into you
34,5%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9