Lee Jong Hyun (CNBLUE) získal své první herecké ocenění

15:14 | 02.01.2013 MinYeon 4
Kytarista a zpěvák skupiny CNBLUE sice už jednou natáčel film, ale v drama si zahrál poprvé. Svou roli Colina Blacka v dramatu "A Gentleman's Dignity" zvládl opravdu skvěle a vysloužil si tak cenu na letošních SBS Drama Awards.
Lee Jong Hyun na SBS Drama Awards 2012
Lee Jong Hyun na SBS Drama Awards 2012 FOTO: cnbluestorm.com
Lee Jong Hyun získal ocenění v kategorii pro nováčky (New Star Awards) a stejnou cenu vyhrála mezi jinými i jeho herecká kolegyě Yoon Jin Yi. Drama "A Gentleman's Dignity" slavilo na letošním udělování cen SBS Drama Awards velkolepé úspěchy, a tak si cenu domů odneslo i mnoho dalších herců z tohoto dramatu.

Jak to Jong Hyunovi na předávání cen slušelo a jak moc byl nervózní byl při své děkovné řeči, to vše můžete vidět v tomto krátkém sestřihu:A protože je Jong Hyun skvělý muzikant, musela se jeho přítomnost pořádně využít! Proto na předávání cen i sám zahrál a zazpíval písničku "My Love" - OST z dramatu "A Gentleman's Dignity."O svou radost ze své první herecké ceny se pak podělil i na Twitteru: "V roce 2009 získal tuto cenu Yong Hwa a letos jsem SBS New Star Award získal já. Moc děkuju našim fanouškům a CNBLUE, děkuju. Také bych rád poděkoval všem kolegům a nadřízeným z 'A Gentleman's Dignity,' že mi dali tuto skvělou příležitost. Mockrát vám děkuju. A už za pár dní se můžete těšit na vystoupení CNBLUE!"Moc Jong Hyunovi gratulujeme k této krásné ceně! Za svůj herecký výkon si ji jistě zaslouží. Chtěli byste tohoto fešáka vidět i v nějakém dalším dramatu? A jaká role by mu podle vás sedla? 

zdroj: twitter, cnbluestorm (1, 2), koreandrama
foto: twitter

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9