Nejlepších 5 sólo zpěváků roku 2012

21:07 | 01.01.2013 Ero Neko 16
Ačkoliv se těšíme, co nám přinese rok 2013, nesmíme zapomenout na rok 2012 bez toho, aniž bychom se neohlédli zpět. 

Podíváme se na některé zpěváky, kteří dominovali roku 2012.
Nejvlivnějším K-Pop zpěvákem roku 2012 PSY
Nejvlivnějším K-Pop zpěvákem roku 2012 PSY FOTO: cz.mtvema.com


PARK JUNG MIN

Když se Park Jung Min zrovna nedvořil dívkám v Japonsku jako Romeo, trávil bývalý člen skupiny SS501 rok 2012 lichocením fanouškům, jak dobře vzali jeho nejnovější sólový singl "Beatiful", zveřejněný minulý měsíc.

Zpěvák následuje stopy bývalého leadera Kim Hyun Joonga. Prohlásil totiž, že se chce zbavit své ‘idol’ image. Podílel se na produkci svého alba a chce dál rozvíjet své schopnosti. Věříme, že se vydává správným směrem.  

Rok 2012 byl pro Park Jung Mina teprve začátkem a hodně toho má stále před sebou.
WOOYOUNG

Fanoušci skupiny 2PM byli v roce 2012 netrpěliví kvůli nepřítomnosti skupiny na akcích v Koreji. Jako záchrana se ukázal právě Wooyoung, který vydal v červenci vlastní album. ("23, Male, Single")

Wooyoung šokoval své fanoušky, když se obarvil na blond.

Zpěvák také zlepšil v roce 2012 své fyzické schopnosti.
KIM JUNSU

Ať už to byly filmy nebo dramata, všichni členové skupiny JYJ byli tento rok hodně zaneprázdněni různými sólovými projekty. Kim Junsu se však rozhodl držet se v tomto roce hudby.

Od vyprodaných koncertů až po vysoké návštěvnosti webů, které se jím zabývají. Kim byl pod neustálým tlakem ze strany fanoušků, kteří měli vysoké očekávání. Tomuto očekávání však vyhověl.

Jeho sólové album "Xia – Tarantallegra" se stalo nejprodávanějším albem v historii Gaon. Zpěvák byl velice aktivní. V srpnu zveřejnil další sólové album "Uncommitted".

Kim Junsu slavil v roce 2012 veliký úspěch u jeho fanoušků.
G-DRAGON

Stejně jako nám hlava nebere jeho neustále jiné účesy a barvy jeho vlasů, je obdobně těžké nepodlehnout jeho kouzlu.
 
G-Dragon opravdu rozdováděl své fanoušky například jeho nedávnou písničkou "Crayon".
 
On zkrátka ví, co udělat pro to, aby o něm lidé mluvili. Jeho hudba ale mluví za vše. Mini album "One of a Kind" nebylo výjimkou a písničky z alba byly ozdobami hitparád od chvíle, kdy byly zveřejněny.
PSY

Nemohli bychom mluvit o umělcích roku 2012 bez toho, aniž by mezi nimi nebyl PSY. Ten se totiž v roce 2012 opravdu zasloužil o to, aby zde byl zmíněný jako jeden z pěti nejlepších.

PSY byl zvolen mužem roku 2012 v hudbě. K-Pop hvězdy se pravidelně dostávají do podvědomí lidí v cizích zemích, ale PSY doslova zaútočil na scénu světové hudby s hitem "Gangnam Style".

Někdo se ohání argumenty typu, že úspěch K-Pop umělců je v zahničí často přeceňovaný, ale když lidé po celém světě tancují “horse dance“ a křičí "Oppan, Gangnam style!", nedokáže zpěvákovi nikdo upřít jeho veliký úspěch.


Rok 2012 byl bláznivý a není se čemu divit, že nyní je korejským (a už i světovým) číslem jedna právě zpěvák PSY.
zdroj: MNET.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9