Girls′ Generation a jejich aktivity za poslední rok

12:59 | 31.12.2012 Escarlate 10
Přestože Girls' Generation letos v Koreji nevydaly ani jednu písničku, byl jejich rozvrh po celý rok více než nabitý. Co dělalo těchto 9 dívek uplynulých 12 měsíců?
Girls′ Generation
Girls′ Generation FOTO: http://snsdpics.com
Rok 2012 znamenal pro členky Girls‘ Generation spoustu „poprvé“. Poprvé se objevily v americké či francouzské televizi, poprvé se podívaly na slavné módní přehlídky v Londýně a Hong Kongu. Neustále byly v televizi, měly fanmeeting v New Yorku. To vše poprvé. Ale také se v roce 2012 poprvé nevrátily na korejskou scénu jako celá skupina. Byl to rok, kdy se členky věnovaly především sólovým aktivitám a ukazovaly se tak společnosti i jako jednotlivci. Holky se objevily v muzikálech, dramatech, reklamách na všechno možné a různých pořadech. Seznam poprvé ale pokračuje – vznikla také historicky první podskupina Girls‘ Generation TaeTiSeo. Tři členky si poprvé zahrály v dramatu a jedna si poprvé zahrála v muzikálu. Přinášíme vám podrobnější přehled aktivit jednotlivých členek.
TAEYEON
Během roku ukázala Taeyeon svým fanouškům mnoho ze svých schopností. Nejprve předvedla, jak umí moderovat, když se stala moderátorkou týdenní show “Music Core“. Navíc moderovala také “First Gaon Chart K-Pop Awards” a “2012 Korean Music Wave in Bangkok”. Na první události si Taeyeon strhla těsně před natáčením nehet na palci u nohy, a tak ji celou odmoderovala v papučích, stojíc na velikém kufru, aby nešel vidět výškový rozdíl mezi ní a jejím moderátorským kolegou. Také si zahrála menší roli v sitcomu “Salamander Guru and the Shadows” po boku Minha ze SHINee a nafotila několik photoshootů.

Taeyeon předvedla nejen své moderátorské schopnosti, ale také i pěvecké, kdy ukázala, že je opravdu “královnou OST“, jak se jí přezdívá. Nazpívala soundtrack ke dvěma dramatům a podílela se i na hlavní písničce k filmu SM Entertainment “I AM“. Její “Missing You Like Crazy“ se dostalo na špici všech možných hitparád a vyneslo jí i několik cen. Také byla Taeyeon součástí podskupiny TaeTiSeo, která se rovněž těšila obrovskému úspěchu a se svým songem “Twinkle“ získala celkem 12 cen.

Zpívání, moderování, hraní, rozšiřování fenoménu plyšových hrášků, do kterých se zbláznila - Taeyeon stihla za uplynulý rok opravdu všechno.
JESSICA
Jessica taky měla velice rušný rok, kdy se předváděla především jako módní znalec. Nejvíce asi překvapila, když se objevila na třech úplně odlišných událostech v jeden jediný den. Také nafotila spoustu fotek pro několik módních časopisů a dělala reklamu na spoustu výrobků.

Debutovala jako herečka v dramatu “Wild Romance“, ve kterém si střihla jednu z hlavních rolí. Její postava byla bipolární, a tak měla Jessica možnost ukázat více než jen jednu tvář. Také měla v dramatu líbací scénu, čímž nepochybně zlomila mnohá fanouškovská srdce. Také nazpívala tři OST a další píseň nahrála za účelem propagace kampaně firmy “Hyundai“.

Objevila se ve videoklipu SHINee “Sherlock“ a vrátila se na divadelní prkna, přesněji do muzikálu “Legally Blonde“. Nesmíme opomenout její nezapomenutelný baseballový výkon, kdy nadhazovala první míč hry a ten bohužel spadl do trávy asi dva metry od ní.
I přes náročný rok si však vždy udělala čas na ostatní členky, které chodila podporovat s jejich projekty, a také na svou sestru Krystal, se kterou zveřejnila spoustu fotografií.
SUNNY
Sunny byla tento rok téměř na roztrhání. Nejprve propůjčila svůj hlas animovanému filmu “Koala Kid: Birth of a Hero”, kde nadabovala koalu Mirandu. Jako zpěvačka zazářila v duetu s Miryo z Brown Eyed Girls a také v duetu s Lunou z f(x), se kterou nazpívala OST pro drama “To the Beautiful You”.

V televizi se objevila například v show ”Music Island”, kde odmoderovala 4 epizody. V březnu poprvé nakoukla do muzikálu, kdy ztvárnila roli Brendy v ”Catch Me If You Can”. Její výkon byl skvěle přijat kritiky a v současnosti jej mohou Korejci vidět znovu.

Také byla součástí týmu show ”Invincible Youth 2”, ve které se objevila spolu s Hyoyeon. Bohužel musela předčasně odejít, protože ostatní práce bylo nad hlavu.

V poslední době na sebe několikrát upozornila, když vystřídala pár velice barevných účesů.
TIFFANY
I pro Tiffany byl rok 2012 bezesporu velmi úspěšný. Prostě a jednoduše řečeno, byla všude, kam jste se podívali. Stala se novou tváří několika kosmetických a módních značek a nafotila spousty photoshootů. Také oduváděla několik show, nejvíce jsme si jí mohli všimnout v ”Music Core” po boku Taeyeon a Seohyun. Rovněž se zaletěla podívat do Londýna na módní přehlídku.

Co se týče zpívání, nazpívala Tiffany celkem dvě OST a z toho jedno byl duet s Kyuhyunem ze Super Junior. Byla rovněž součástí podskupiny TaeTiSeo.

Stala se velvyslankyní několika charitativních organizací.

Také byla důležitá pro aktivity skupiny v USA, kde byla její znalost jazyka nezbytná, a bylo vidět, jak moc šťastná z návratu do své rodné země byla.
HYOYEON
I Hyoyeon v roce 2012 zazářila, a to nejen díky svým blonďatým vlasům. Především dokázala, že si opravdu zaslouží nálepku ”taneční královny”. I ti, kteří nejsou fanoušky Girls‘ Generation, ji museli zaregistrovat přinejmenším ve speciálním projektu SM Entertainment, kdy spolu s dalšími členy jiných skupin společnosti nazpívala písničku ”MAXSTEP”.

Hyoyeon se ale objevovala pravidelně i na televizních obrazovkách a to jmenovitě po boku Sunny v show ”Invincible Youth 2“.

Jedním z nejdůležitějších momentů v tomto roce byla pro Hyoyeon nepochybně účast v soutěži ”Dancing With The Stars II”, kde se se svým partnerem nakonec umístila na krásném druhém místě.
YURI
Mnozí fanoušci byli zprvu smutní, že Yuri opustila post moderátorky ”Music Core”, ale brzy jim to bylo všechno vynahrazeno. Yuri se stala jednou z hlavních postav dramatu ”Fashion King”, kde si zahrála po boku hvězd jako Yoo Ah In nebo Shin Se Kyung. Postava Choi Anny byla velice komplikovaná, ovšem Yuri se s ní vypořádala více než bravurně. Díky dramatu se naučila něco více anglicky a dokonce jsme v něm mohli zaslechnout i její francouzštinu. Kritikové byli s jejím podáním také spokojeni.

Během roku se Yuri soustředila především na módní záležitosti a objevovala se na spoustě návrhářských akcích. Také jsme mohli její fotografie zahlédnout nejen v módních časopisech.
SOOYOUNG
Sooyoung se podobně jako Yuri věnovala módě a nafotila spousty módních fotek, ale rovněž si zahrála v dramatu ”The Third Hospital”, kde si střihla jednu z hlavních rolí. Nejednalo se sice o její herecký debut, ale rozhodně šlo o její první významnější roli. Ztvárnila roli roztomilé houslistky, která ale onemocní smrtelnou chorobou, a tak ji fanoušci mohli vidět zase v úplně jiném světle.

Také se objevila jako moderátorka show “Midnight TV Entertainment”.

Uprostřed svých sólových aktivit si ale vždy našla čas na podporování ostatních členek či na fanoušky, se kterými více než aktivně komunikovala před internet.

Sooyoung se také aktivně účastnila charitativních akcí a akcí na podporu různých nemocničních zařízení.
YOONA
Pro Yoonu byl tento rok taky opravdu rušný. Nejenže natočila spousty reklam a nafotila hromady propagačních materiálů, ale také se po delší odmlce vrátila k hraní. V romantickém dramatu “Love Rain“ zazářila po boku herce Jang Geun Suka.

Spolu s hercem Lee Min Hem nafotila několik sérií fotek pro módní značku “Eider“.

Objevila se na spoustě akcí, jako například premiérách filmů či slavnostních otevírání. Rovněž si zaletěla do Londýna na módní přehlídku.

Naposledy jsme ji mohli vidět jako moderátorku show “KBS Gayo Daejun“.
SEOHYUN
Seohyun během uplynulého roku nepochybně dost vyspěla. Fanoušci jí dokonce přestali říkat Seobaby a přešli na příhodnější Seolady. Svou novou sofistikovaně dospělou stránku ukázala ve spoustě módních časopisů, pro které nafotila více než elegantní fotky.

Že není ovšem jen pěkná tvářička prokázala, když dosáhla 100% skóre ve vědomostní show “100 Million Quiz Show” a stala se tak prvním člověkem, kterému se to kdy podařilo.

Také nazpívala nějaké to OST, přidala se k Tiffany spolu s Taeyeon jako moderátorka  “Music Core“ a byla součástí podskupiny TaeTiSeo.

Stala se tváří oční kliniky a zúčastnila se několika charitativních akcí.
Jako skupině se Girls‘ Generation tento rok také navýsost dařilo, byť neměly holky v Koreji comeback. Jejich japonské singly slavily jeden úspěch za druhým a druhému japonskému albu “Girls & Peace“ se také nevedlo vůbec špatně. Také úspěšně dokončily asijské turné.

Momentálně se připravují na comeback v Koreji, a byť zatím vyšly pouhé teasery, už teď trhají Girls‘ Generation rekordy a už teď je jasné, že byť měly opravdu dlouhou pauzu, tak na popularitě neztratily ani za mák.FOTO: topstarnews.com
ZDROJ: soshified.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9