O odchodu YoonHaka do armády

23:28 | 02.01.2013 Peťul_TripleS 4
Už je to něco přes rok, co leader skupiny Supernova YoonHak narukoval do armády. A abychom si všichni připomněli jeho odchod, tak tu mám pár informací.
YoonHak
YoonHak FOTO: allkpop.com
Byl to rok a něco, co skupina debutovala a leader skupiny, během koncertu v Tokiu v polovině září 2011, přišel s nečekanou zprávou. Narukuje do armády.

Před 5 000 fanoušky řekl: „Děkuji vám všem za vaši lásku a prosím nadále podporujte skupinu. Supernova bude pokračovat v 5 členech.“

O měsíc později se konal fanmeeting pod názvem „For You" (Pro Vás) ve městě Saitama, přesněji v Super Aréně, na počest odchodu leadera, aby se s ním fanoušci rozloučili.Skupina se tu předvedla se svým japonským debutovým singlem „Always Only You“. Poté následovalo YoonHakovo speciální sólo a nakonec promluvil k fanouškům. Nahlas od nich přečetl dopis a se slzami v očích řekl: „Prosím, buďte leadery Supernovy.“

Jeho odchod byl naplánován na 25. října do Uijeongbu „Reserve 306“, Gyeonggi.

Dne 25. října, kdy měl YoonHak narukovat, se sešlo před vchodem vojenské základny 700 japonských a korejských fanoušků.Přibližne v 12:30 se YoonHak objevil s čerstvě oholenou hlavou a vyjádřil ze srdce upřímné myšlenky o jeho narukování, rodině a členech skupiny.

Začal: „Konečně začínám svoji povinnost a myslím, že to pro mne bude dobrá zkušenost.“

Pokračoval: „Jsem tak moc vděčný, že můžu strávit poslední chvíle se svou rodinou, členy skupiny a fanoušky. Vrátím se po splnění svých povinností, živý a zdravý.“

Když byl požádán od svých fanoušků, aby jim zasalutoval, YoonHak si sundal čepici a předvedl jim hrdé salutování. Poté plaše řekl: „Dělám to správně?“ Následně vyjádřil poděkování nejen v korejštině, ale i v japonštině, svým fanouškům, kteří překročili moře kvůli tomu, aby se s ním setkali.Spolu s jeho rodinou byli na místě činu i členové, aby ho podpořili. Fanoušci byli obvzláště potěšeni tím, že mezi členy vidí věčné přátelství.

„Absolvoval jsem turné Supernovy se všemi členy až do konce. Věřím, že v budnoucnosti ze sebe dokáží ukázat to nejlepší,“ řekl.

Když se ho zeptali, na co bude nejvíce myslet v armádě, leader odpověděl: „Myslím, že budu nejvíce myslet na své rodiče. Omlouvám se rodinným příslušníkům, s kterými jsem se nebyl schopen rozloučit. Postarám se o to, že se v pořádku vrátím.“

Jakmile YoonHak prošel bránami, jeho fanoušci se neubránily slzám. Někteří dokonce následovali jeho kroky ke vchodu a křičeli jeho jméno.

Fanoučci si na tuto událost s sebou vzali bannery, které obsahovaly následující zprávy: „Vrať se v pořádku“, „Máme tě rádi“, „Budu na tebe čekat, YoonHaku“ a další.

Mj. japonskými fanoušky, kteří se přišli rozloučit, bylo celkem 14 pronajatých autobusů.YonnHak, jenž vystudoval univerzitu v Japonsku, umí plynně mluvit japonsky a pomohl skupině přes těžké časy. Díky němu se skupina dostala tam, kde je.

Před odchodem si zahrál v drama „My Lovely Kimchi“, které má za cíl šířit japonskou kulturu, k 70. výročí NHK.

Pro připomínku tu máme video. Sice je amatérské, ale ukáže vám jeho osobnost.FOTO: choshinsei-love.blogspot.cz, tumblr.com
ZDROJ: allkpop.com, allkpop.com, allkpop.com, allkpop.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9