"Top 10 Gangnam Style" na Eurosportu

19:02 | 30.12.2012 starfishzs 851 4
Píseň "Gangnam Style" se dostala už opravdu úplně všude. Sportovní televizní stanice Eurosport sestavila žebříček TOP 10 sportovců, kteří propukli v tanec k tomuto hitu.
Kdo pravidelněji sleduje Eurosport, určitě mu neuniklo, že tato stanice občas přijde se zajímavým žebříčkem TOP 10 v rámci "Watts Zap". Tentokrát byla jejich volba ovšem dosti unikátní. Vybrali deset momentů, kdy se sportovci rozhodli v přímém přenosu nebo alespoň na youtube zatančit k nyní světoznámému hitu PSYe "Gangnam Style".

Na 10. místě se umístil pingpongový hráč Adam Babrow na Chancellor Cupu v Manile, který se koňským tancem rozhodl oslavit svou výhru. Povedlo se mu to geniálně. Na 9. místě lze vidět značně upoceného pravděpodobně moderátora v tělocvičně plné žen tančící zumbu. Na 8. místě máme Chrise Gayla oslavujícího vítězství jeho týmu West Indies nad Srí Lankou v T20 World Cupu (kriket), čímž si zajistili titul šampiona turnaje. Na 7. místě se umístili krasobruslaři z akce Trophée Bompard v Paříži. Touchdown, který mimochodem nakonec nebyl platný, oslavili tímto tancem hráči amerického fotbalu v zápase Detroit proti Baltimore a dosáhli tak na 6. místo v tomto žebříčku.

Do první pětky se dostal tenista Novak Djoković během utkání v Taiwanu. Na 4. místě se umístila parodie ragbyového týmu z Canterbury s příznačným názvem "Gangnam Rugby Style". Bronzovou medaili získala pochodová dechovka "Marching 110" z univerzity v Ohiu v USA. Těsně pod vrcholem se umístila parodie basketbalového týmu z Georgie v USA, kterou natočili společně s jejich maskotem Hairy Dawgem. Bezkonkurenčně ovšem první místo získala parodie žokejského týmu "Jokey Style". K tomu snad lze již jen dodat: "Heeey sexy horseeey!"