Lee Min Jung si odskočila fotit do Prahy

17:30 | 27.09.2013 Eunka 17
Tato okouzlující žena, talentovaná herečka, a nyní i manželka populárního herce Lee Byung Huna, navštívila Prahu. Podívejte se, kolik krásy do našeho hlavního města vnesla. 
Lee Min Jung s hudebníky
Lee Min Jung s hudebníky FOTO: couch-kimchi.com
Zdá se, že Lee Min Jung manželský život svědčí. Je stále krásnější. Pro říjnové vydání Cosmopolitanu vyrazila do Prahy. Bylo to její první focení od svatby a musíme přiznat, že historická zákoutí jí seděla. Zdali pak se jí líbilo i na Karlově mostě, na kterém také pózovala fotografům? Kromě svého šarmu prezentovala i nejnovější kolekci značky Vincis Bench. 

A jak se daří herečce po boku svého šarmantního manžela? Lee Byung Hun v současné době natáčí nový film a tak je na Min Jung, aby se postarala o domácnost a další důležité věci. V nedávném rozhovoru pro časopis ELLE však prozradila, že jí to nevadí. Její manžel není až tak zběhlý v záležitostech, jako jsou rezervace v restauracích, vyřizování věcí na úřadech a poštách nebo nakupování. Své přitom dělá i jeho popularita. Je těžké vyjít na veřejnost bez toho, aby vás lidé sledovali.Lee Min Jung tedy chápe slova svého otce, který jí řekl: "Když budeš herečkou a staneš se slavnou, je to v pořádku. Ovšem můžeš se také stát osobou, která nebude moci vyjít ven bez asistenta. Tvé povolání se ti stane sociální překážkou." Na to sama odpovídá: "Můj táta má pravdu. Já takový život vedu asi sedm let, ale můj muž už dvacet. Takže jsem to já, kdo se dokáže víc přizpůsobit normálnímu životu než on."

Ještě jedna zajímavost se nabízí. Víte, že původně měl mít pár jen miniaturní svatbu? K tomu herečka prozradila: "Líbilo se mi jak si svatbu zařídila Lee Hyori. Chtěla jsem to původně také tak. Nicméně, Byung Hun je ten typ člověka, který než aby myslel na to, co se líbí jemu, dostojí etiketě. Myslí na spíše na druhé, než na sebe. Pochopil, že by bylo obtížné mít svatbu jen v rodinném kruhu a vynechat přátele. Tak jsme to udělali podle jeho přání."


ZDROJ: justleeminjung.wordpress.com
FOTO: couch-kimchi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9