Seo In Guk chce být dobrý ve zpěvu i herectví

14:30 | 06.04.2021 Eunka 0
Zpěvák, který se postupně stal hercem, se nedávno zúčastnil focení a rozhovoru pro časopis ELLE Korea. Promluvil o svém novém seriálu i kolegyni Park Bo Young.
Seo In Guk
Seo In Guk FOTO: elle.co.kr
Nejprve hovořil o svém novém seriálu Doom at Your Service. Tento fantasy seriál vypráví o muži známém jako "zkáza", který způsobí zmizení všeho, čeho se dotkne, a ženě, která riskuje svůj život, aby se vyhnula svému osudu. Hlavního hrdinu ztvární Seo In Guk a hrdinku herečka Park Bo Young.

O své postavě řekl: "Zaměřil jsem se na odhalení originálního charisma neznámé postavy zvané Myul Mang tím, že jsem se zbavil hereckých metod a stylu, který jsem divákům ukázoval předtím. Myul Mang je ten, kdo je zodpovědný za všechno, co zmizí. To bude buď zábavné, nebo smutné v závislosti na úhlu pohledu diváka."

 

Dále zmínil svou kolegyni Park Bo Young, o které řekl: "Oba jsme předtím pracovali s režisérem Yoo Je Wonem. Doufal jsem, že s ní jednoho dne budu moci pracovat, a tentokrát jsem se s ní konečně setkal. Hodně se od ní učím a během natáčení se dobře bavíme."

Seo In Guk je úspěšný jako herec i jako zpěvák. Přiznal, kdy se cítí spokojený se svou hereckou kariérou. Vysvětlil: "Mám radost, když je můj projekt zveřejněn a diváci poukazují přesně na to, co jsem měl v úmyslu vylíčit. I když na natáčení často překonávám obtíže, vidím, jak dělám maximum, a tehdy si uvědomím, že se mi tato práce opravdu líbí."

Na závěr dodal: "Pracuji však i na písních a vždy přemýšlím nad tím, jak je sdílet se svými fanoušky. Budu se snažit, abych si vedl dobře jako herec i jako zpěvák."

ZDROJ: soompi.com
FOTO: ELLE Korea

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9